fbpx

6 речей, які ніколи не можна публікувати в соцмережах: захистіть себе від негативу

Почастішали випадки, коли нешкідливі, на перший погляд, пости в соцмережах стають «яблуком розбрату». Американські психологи з’ясували, яка саме інформація здатна «підмочити репутацію» господині чи господаря аккаунта і зіпсувати відносини з коханою людиною, друзями або колегами.

1. Iнтимнi подробиці: ці «ікс-файли» можуть викликати неабияке збентеження навіть у самого адекватного партнера, а ще – викликати негативне напруга в сeксi. Хіба мало що ви можете розповісти в своєму блозі в наступного разу? Ось партнер і не зможе розслабитися.

2. Сімейні обговорення, плани, історії. Доводячи свою правоту і шукаючи підтримки у друзів в соціальних мережах, ви таким чином видаєте недовіру до своєї другої половини і ставите кохану людину в дуже незручне становище.

Зрозуміло, в вашому пості він буде представлений в самому непривабливому вигляді і не без «переборщування» його недоліків.

3. Сварки, конфлікти і образам, само собою, не варто бути «наочним посібником» для широкого кола мережевих друзів. Відносини налагодяться, а у близьких і знайомих залишиться в пам’яті відчуття, що майбутнє вашої пари примарну і сумнівну.

4. Пасивно-агресивні статуси без уточнення конкретного адресата, наприклад: «Це просто жaх, що мені доводиться миритися з цим маренням!».

Хтось із ваших знайомих може подумати, що цей камінь кинуто в їх город і будуть відчувати себе винними в тому, чого не робили.

5. Уривки особистого листування, якщо ваш партнер не знає, що його слова (нехай навіть це найдотепніша фраза) стане надбанням громадськості. Ви вважаєте, що показали всім, наскільки розумний і кмітливі ваш коханий, а ось він сам захвилюється, якими ще подробицями особистого спілкування ви можете поділитися наступного разу.

Краще запитати у нього, чи можна поділитися його описом. Авторські права, як ви знаєте.

6. Фотографії дітей, за якими недоброзичливці можуть дізнатися, де вчиться дитина, яку секцію відвідує або ж знімки, за які дітям може бути в майбутньому ніяково.

Читайте також: Те, чого ніколи не можна говорити чоловіку

Джерело.

You cannot copy content of this page