fbpx

Те, чого ніколи не можна говорити чоловіку

Із щоденника психолога. Бесіда з жінкою:

«Але він хоче мене лише раз в півроку!»

-Ну і що?

«Але раз на півроку мало!»

-Підіть від нього!

– “Як це піти?»

-Так і піти. До іншого, кращого, який хоче хоча б раз в квартал.

-«Ні, чоловік мені подобається, я його люблю. У нас діти. Це неможливо. Хоча він і … »

У французів є прекрасне прислів’я: «Поки у мене є хоч один палець – я чоловік». Ви вважаєте, що ця приказка тільки про чоловіків? Ні, вона набагато більшою мірою про французьких жінок, які вміють отримувати задоволення від будь-якого чоловіка.

Психологи провели опитування серед подружніх пар і партнерів, які проживають у незареєстрованому шлюбі. Були анонімні анкети. Не повідомляючи ні адреси, ні прізвища потрібно було тільки відповісти на одне питання: скільки разів на тиждень ви маєте sекsуальний контакт з партнером.

Відповіді вразили психологів: чоловіки займалися любов’ю в два з гаком рази більше, ніж жінки? ! У чому причина такої різниці у відповідях? Пояснення одне – непомірне чоловіче самолюбство. Навіть в анонімних анкетах вони завищували свої можливості.

Якщо жінка хоче бути союзником чоловіку в підтримці його самолюбства і чоловічої гордості, вона повинна намагатися підігравати йому, наскільки це можливо.

Навіть якщо, на її думку, він цього не заслуговує. Навіть якщо він майже нездатний. Стверджуйте, що він «самий-самий». І не дай вам бог дорікнути його в немочі: «Iмпoтeнт нещасний» – цією фразою ви винесете вирок його чоловічим достоїнств, і з вами він вже ніколи не буде повноцінним чоловіком.

Жінки повинні знати, що кожен чоловік у відповідності зі своєю sекsуально. конституцією, має індивідуальну sекs-норму: ні більше, ні менше, рівно стільки, скільки разів йому хочеться вступати в sекsуальний контакт.

«А ось моя подруга каже, що чоловік хоче її кожен день, і це після 10 років шлюбу!» – Як же ця жінка не розуміє, що подруга каже все це спеціально, повідомляючи, що її чоловік стaтeвий гігант і що він її хоче часто. Sекsолог може порадити: «ось і ви говоріть те ж саме своїй подрузі»

Існуюча думка, що чоловік «може» завжди і всюди помилковa. Чоловік на відміну від жінки не може займатися sекsом без бажання і не може симулювати, на відміну від жінки, відсутнє бажання.

Це він з коханкою, “на крилах любові» може мати sекs, що підігрівається самою обстановкою і не настільки частими зустрічами. З дружиною ж, яку він бачить щодня і лягає з нею в ліжко рік, три, п’ять, десять і більше років, чоловік не намагається бути «стахановцем», щоб перевиконати свою sекs-норму. З дружиною він буде таким, який він насправді.

Спробуйте провести експеримент зі своїм коханим чоловіком:

Можете оголосити йому, що він урод, яких ви не бачили. Він подивиться в дзеркало і погодиться.

Можете сказати йому, що він не Шварценегер, не агент 007, не Кіркоров і навіть не Басков. Засмутиться і забуде.

Можете поставити під сумнів його здібності, як спеціаліста. Образиться, але ненадовго.

Можете не повірити, що він зловив метрову щуку. Образиться надовго, але потім недовіру пробачить.

Можете розчарувати його тим, що не вірите в виграш його улюбленої футбольної команди. Образиться, але через тиждень забуде.

Можете навіть стукнути його в пориві сварки. Він сильно розсердиться, але потім пробачить …

Але не приведи Господи зачепити його чоловічу гідність необережним словом або дією. Вибухне з усіма витікаючими наслідками.

Як кажуть sекsологи: «Яке найболючіше місце у чоловіка? Це його самолюбство. Але якщо за зір відповідають очі, за слух – вуха, то самолюбство у чоловіка знаходиться нижче пояса.»

Поспостерігайте за чоловіком (партнером) і встановіть, від яких закономірностей залежить його бажання або небажання: пір року, магнітних бур, успіхів або неуспіхів на роботі, невдоволення начальства, видачі зарплати або надбавки до неї.

Прогнозуйте його sекsуальний настрій і підлаштовуйтеся під його можливості. Тому що ваш чоловік, перш за все, хоче, щоб ви були не тільки його партнеркою в ліжку, а й другом, який його розуміє. Не вірите? Скажіть йому, що в ліжку він слабак (незважаючи на те, що він керівник, лауреат, чемпіон та ін.). Не хочете? Тому що здогадуєтеся, що за цим піде. І правильно здогадуєтеся. Ви дійсно ризикуєте залишитися одна.

Якщо Вас не влаштовує ваше sекsуальне життя, раджу спільно з чоловіком звернутися до професіонала-sекsолога, а також читати спеціальну літературу. За останній час вийшло так багато цікавих книг про sекsуальну сторону життя, з яких ви можете дізнатися те, про що раніше навіть не здогадувалися.

Автор – Анна Ципріс

Читайте також: Всього два фото, які перевернуть ваше уявлення про ідилію в стосунках

You cannot copy content of this page