fbpx

7 речей, які потрібно встигнути зробити на спадаючий Місяць

З спадаючим Місяцем пов’язано безліч легенд і переказів. Наприклад, шамани називають Місяць матір’ю Миру і будують на дотриманні її звітів правила щасливого життя. Енергія спадаючиго Місяця допомагає тим, хто знаходиться з нею на одній хвилі, але якщо не знати, що можна, а що не можна робити під час спаду місячної активності, то можна притягнути у своє життя дрібні і великі неприємності.

Що не можна робити на спадаючий Місяць

Період спадаючого Місяця – це час спаду, завмирання всіх процесів. Тому не рекомендується в цей період починати якісь важливі справи, планувати події і робити кардинальні зміни у своєму житті, спрямовані на придбання і зростання. Наприклад, звільнення з роботи на спадаючий Місяць пройде відмінно, а ось влаштовуватися на нову рекомендується на зростаючий.

Необхідно розуміти, що Місяць по різному впливає на різні Знаки Зодіаку: спокійні Козероги, мрійливі Риби і непередбачувані Терези сприймають його вплив у відповідності зі своїми індивідуальними особливостями.

Тому час спадаючого Місяця вкрай непередбачувано і має тільки один, загальний для всіх, принцип: не варто починати щось нове і реалізовувати ідеї, вкладаючи в них час, сили і гроші. Швидше за все це не принесе плодів, або результат не сподобається вам.

Що потрібно зробити на спадаючий Місяць
Період спадаючого Місяця – хороший час для позбавлення від негативного впливу, хвороб, сварок і проблем. Щоб новий місячний цикл змінив ваше життя в кращу сторону і приніс гармонію, необхідно встигнути зробити ці сім речей:

1. Провести генеральне прибирання.

Починати очищення життя від всього непотрібного і застарілого потрібно з життєвого простору, адже будинок – це місце, де ми проводимо найбільшу кількість часу. Для того, щоб «в домі навіть стіни допомагали» позбудьтеся від мотлоху і непотрібних речей. Без жалю викидайте речі, які не стали в нагоді вам протягом року. Корисно буде вимити вікна і випрати штори.

2. Розібрати старі листи і фотографії.

На фотографіях містяться енергетичні відбитки аури зображеної людини, тварини або місця. Якщо тримати фотографії в безладді або зберігати у себе багато зображень людей пoмерлих або вже зниклих з вашого життя, то привернути до себе щастя буде дуже складно.

3. Змінити своє харчування.

На спадаючий Місяць можна позбутися зайвої ваги або проблем зі здоров’ям. Один з кращих шляхів – сісти на дієту, тимчасово відмовившись від жирного, солоного, копченого смаженого і солодкого. Здорове харчування на спадаючий Місяць може позбавити від великої кількості проблем.

4. Розірвати непотрібні зв’язки.

Цей пункт підходить вам, якщо ви давно замислюєтеся про своє оточення або хтось із ваших знайомих викликає у вас почуття, що вас обманюють. В такому випадку спадаючий Місяць – найкращий час для того, щоб припинити спілкування з людьми, що викликають у вас неприємні емоції.

5. Повернути борги.

Енергія грошей дуже тісно пов’язана з місячними циклами. Щоб залучити багатство на зростаючий Місяць, необхідно не брати в новий місячний цикл старі грошові борги.

6. Привести в порядок кімнатні квіти.

Квіти в нашому домі грають дуже важливу роль: на енергетичному рівні вони фільтрують негатив будь-якого роду, пропускаючи його через себе і перетворюючи енергію в позитивну. Відплатіть квітам любов’ю і турботою: удобріть їх, підріжте хворі гілочки, пересадіть в великі горщики рослини, яким в їх старому будинку стало тісно.

7. Обрізати погані спогади.

Якщо у вашому житті трапилася погана подія, спогади про яку мучать вас до сих пір, то енергія спадаючого Місяця допоможе вам позбавитися від них. Для цього необхідно просто підстригтися, під час стрижки думаючи про негативну подію. Чим більше мучить вас минуле, тим коротше потрібно обрізати волосся.

Читайте також: Знаки Зодіаку, в яких важка доля

Джерело.

You cannot copy content of this page