fbpx
Життя

Знаки Зодіаку, в яких важка доля

Доля випробовує на міцність абсолютно всіх. Але якщо у одних вона ділить життя на чорно-білі смуги, чергуючи злети і падіння, то у інших життєва дорога – суцільна чорна смуга перешкод без права перепочинку. Проблеми у таких людей розмножуються, як гриби після дощу, а випробування ростуть в геометричній прогресії.

Яким же знакам зодіаку дісталася найважча доля, і хто з них частіше за інших сперечається зі злочинницею-долею, намагаючись довести своє право на щастя?

Овни

Головна проблема, що ускладнює життя всім Овнам – це їх категоричність на тлі схильності до перебільшення. Вони здатні роздувати незначні проблеми до вселенських масштабів, за якими не видно лежать на поверхні рішення. Таке ставлення до життя накочує біди сніжним комом. Близькі та родичі не відразу поспішають на виручку Овнам, оскільки не раз стикалися з їх неконтрольованої aгрeсiєю, яка доходить буквально до сaдизмy.

Овни і самі страждають від свого руйнівного шаленства, що кидає їх в крайнощі – від гіпервідповідальності до самозречення. Вони не терплять, коли їм суперечать, рідко визнають свою неправоту і постійно прагнуть до самоствердження. Щоб налагодити «стосунки» зі своєю долею Овнам доведеться навчитися терпінню. Контроль власних емоцій і вчинків, вміння поступатися і вирішувати проблеми «холодною» головою значно спростять життя Овнам.

Близнюки

У Близнюків є дві серйозні перешкоди на шляху до щасливого життя – мінливість і схильність до фаталізму. Їх настрій непідвладний логіці і закономірності, тому не всі хочуть мати з ними справу, побоюючись бути обдуреними.

Близнюки роблять це не зі зла. Просто в якийсь момент вони в силу тільки їм відомих обставин змінюють своє рішення. Зазнаючи в результаті невдачі, вони не шукають корінь проблем в собі. Їм більше подобається думати, що так зірки зійшлися, і в усьому винна їх частка нещаслива.

Не сприяє успіху Близнюків і властивий їм егоцентризм. Світ, на їхню думку, повинен крутитися тільки навколо них. А якщо комусь від цього погано – що ж, це виключно їхні проблеми. Доля, як правило, розгортається до подібних зазнайок спиною, і щоб побачити її обличчя, Близнюкам доведеться вчитися брати відповідальність за своє життя у власні руки.

Раки

Щастю Раків заважає зайва обережність і схильність до бездіяльної мрійливості. Раки мають безліч позитивних якостей і багатий життєвий досвід, проте найчастіше цей багаж вони використовують не для розвитку і досягнення жаданих висот, а для кращого маскування від небезпек у власній «мушлі».

Доля ж балує тих, хто безстрашно рухається до своєї мети і не боїться створених фантомів. Схильність Раків до глибокого песимістичного аналізу і ті самі «один крок вперед і два назад» завжди будуть тримати їх на задвірках життя.

Щоб стати улюбленцем долі Ракам доведеться скористатися приказкою, згідно з якою думати повинен кінь – у нього голова більша. Представникам знака варто впевненіше намічати цілі, активніше діяти і йти вперед без оглядки на затишний і безпечний «панцир». Він, звичайно, захищає, але не тільки від проблем, а й від самого життя.

Терези

Терези все життя борються зі спокусою здаватися, а не бути. Вони дуже залежні від думки оточуючих, тому зроблять все і підуть на будь-який обман, щоб заслужити похвалу, схвалення, захоплення і заохочення. Будучи в постійній готовності виправдовувати покладені очікування, Терези втрачають занадто багато творчої енергії, тому не здатні продукувати власні ідеї. Їм під силу лише втілювати і розвивати чужі задумки і проекти.

Терезам складно впоратися з безліччю вирощених комплексів, наслідком яких стає незнищенне почуття провини, невміння відмовляти, недолік обов’язковості і нестійка воля. З таким набором складних якостей їм не вдається зловити хвилю удачі. Заслужити щастя у долі Терезам допоможе відмова від безлічі точок зору, вироблення власної думки і вміння ним користуватися для прийняття життєво важливих рішень.

Скорпіони

Свою долю Скорпіони будують самі. Однак, не будучи шанувальниками легких шляхів, вони часто свідомо напрошуються на неприємності, оскільки щиро вважають, що щастя легким не буває. Скорпіони мають великий опір до бід і дивовижну здатність воскресати з попелу. Тільки завдяки такій волі до життя доля вважає їх гідними суперниками. Однак від цього життя стає тільки войовничішим і складнішим.

Скорпіони не звикли прогинатися, навіть якщо цього вимагає сама доля – їх упертість непохитна. До того ж вони індивідуалісти, що не терплять підвалини і погляне на думку натовпу. Невміння прогинатися під мінливий світ і є їх головною проблемою. Звичайно, часто цілеспрямованість і завзятість бика прокладають Скорпіонам шлях до перемоги, але часто доля без бою здає свої позиції тим, хто вміє вчасно поступатися і погоджуватися на розумний

Читайте також: Викиньте ці слова з лексикону і ваше життя змінеться!

Джерело.

You cannot copy content of this page