fbpx

7 циклів щастя: як обчислити кращі періоди нашого життя

А Ви звертали увагу на те, що приблизно в один і той же час в році з нами відбуваються схожі події і виникають ті ж емоції? Це пов’язано з тим, що кожен з нас протягом року проходить сім життєвих циклів.

І якщо бути до них готовим, а не намагатися плисти проти течії, можна істотно полегшити собі життя і досягти в результаті набагато більшого, пише kolobok

Що собою являють цикли щастя і як визначити їх персонально для себе, ми сьогодні і розповімо.

Як обчислити особистий цикл? Зробити це досить просто. Початком першого циклу є дата вашого народження. Тривалість кожного з них – 52 дня. Наприклад, до дати вашого народження (припустимо, 27 липня) додаємо 52 дня – отримуємо 16 вересня. Саме в цей день закінчується ваш перший цикл. З 17 вересня по 7 листопада – другий. Від 8 листопада відраховуємо 52 дня, щоб визначити третій, і так далі. Останній період закінчиться у вас 26 липня, а 27 знову почнеться перший. А тепер давайте спробуємо скористатися отриманими знаннями на практиці.

Перший цикл: період можливостей. Це час дії, коли все буде складатися для вас вдало. Зараз ви зможете знайти спонсорів для свого проекту і здійснити давно задумане, знайти роботу своєї мрії або познайомитися з потрібними людьми. Гарний час для партнерських зв’язків, вкладення коштів і створення репутації.

Другий цикл: час малих і великих змін. У цей час добре відправитися в подорож. При цьому незалежно від того, поїхали ви на відпочинок чи ділову поїздку, все складеться якнайкраще. Також цей час сприяє всьому, що пов’язано з переміщенням: транспортування вантажів, покупка і продаж автомобілів, організація перевезень і переїзд на нове місце. Вдало пройдуть і публічні виступи.

А ось закладати фундамент під новий будинок, затівати новий бізнес, давати або брати в борг, міняти місце роботи, оформляти документи і купувати цінні папери в цей час небажано.

Третій цикл: енергетичний. Ви зараз у відмінній формі, енергійні і готові до рішучих кроків. Проблеми зі здоров’ям вирішені і ви готові до бою. Якщо в цей час ви вирішите щось продати (квартиру, машину або старе плаття), покупець незабаром знайдеться і все пройде якнайкраще з вигодою для вас.

Читайте також: Як потрібно реагувати на помічні молитви, що розсилають у соцмережах

Правда, не все так безхмарно в любовній сфері. Чоловікам краще утриматися від нових романів – швидше за все, вони доставлять тільки клопоти. А от жінкам, навпаки, потрібно звернути погляд на тих, хто поруч з ними, особливо впливових чоловіків, здатних надати підтримку.

Також в цей час краще уникати конфліктів, оскільки вони можуть перейти в тривалу неприязнь і навіть ворожнечу.

Четвертий цикл: духовний. Це час творчості і самореалізації. Вирішили записатися на курси іноземної мови, навчитися живопису, написати книгу або статтю? Саме час взятися за реалізацію задуманого. Все, що пов’язано з освітою і творчістю матиме успіх. В цей час ви переповнені ідеями і готові до їх втілення. Ви оптимістично дивіться на світ, хоча і дещо порушені в передчутті реалізації задуманого.

Також не варто в цей період робити великих придбань або вступати в шлюб.

П’ятий цикл: особистий успіх. У цей час з’являються нові інтереси, реальні перспективи і розширюється коло спілкування. Ви – авторитетні, товариські, до вас прислухаються і довіряють друзі і колеги. Це прекрасний час заявити про себе, вести переговори з впливовими людьми, посадовими особами або попросити начальство про надбавку до зарплати. Якщо у вас є необхідність відстоювати свої інтереси в суді, краще це зробити саме зараз. Можна вкладати кошти в довгострокові проекти, їздити у відрядження, робити великі покупки.

Шостий цикл: розслаблення. Прийшов час відпочити від трудових буднів, зайнятися улюбленим хобі, спортом, просто розважитися. Всіх грошей, як відомо, не заробиш, присвятіть цей час собі. Добре відправитися у відпустку, сходити на концерт, поспілкуватися з друзями, завести любовні стосунки. Всі нові знайомства  матимуть великі шанси на довгострокове продовження.

Також в цей час добре купувати акції або вкласти гроші в новий проект.

Сьомий цикл: критuчний. Час проаналізувати пройдений шлях, переосмислити накопичений досвід. Ви побачили, що зробили помилку? Не бійтеся її виправити і змінити напрямок руху. Часто зміни даються нелегко і болісно, ​​може виникнути бажання діяти необдумано і імпульсивно. Не рубайте з плеча, що не рвіть старі зв’язки, які можуть бути важливі. При цьому сміливо позбавляйтеся від старих речей, непотрібних хворoбливих відносин.

Не піддавайтеся зневірі, думкам про те, що все хороше позаду, скоро почнеться новий період і у вас з’являться можливості наче Фенікс відродитися з попелу.

You cannot copy content of this page