fbpx
Життя

9 серпня 2017: 6 знаків Зодіаку, яким зірки пророкують успіх

Серпень – особливий місяць … Саме в цьому місяці провідними планетами будуть Меркурій і Сонце. Їх вплив помітно відчують на собі всі знаки Зодіаку … Кожен знак Зодіаку в цьому місяці обов’язково може розраховувати на везіння, важливо-не пропустити його.

Абсолютно у всіх знаків зодіаку збільшуються шанси поліпшити свій добробут, досягти процвітання і знайти особисте щастя.

Після місячного затемнення 7 серпня і періоду після-затемнення 8 серпня, починається дуже цікавий період. Саме в цей період у 6 знаків зодіаку з’являється дуже багато шансів і можливостей абсолютно у всіх сферах життя. Дивіться уважно, не пропустіть!

Отже, давайте розберемося, хто входить в цю шістку щасливчиків …

На 6-му місці у нас:

ОВНИ
Доля балує вас весь час, але в цьому серпні – ви її улюбленці! Правда правда! Адже Сонце дуже сильно впливає на ваш знак зодіаку … А в цьому місяці воно принесе вам удачу.

Удача посміхається вам привітно! Посміхніться їй у відповідь! Присвятіть цей місяць чудовим і цікавим пригодам … Пора відпочити … Щось важливе і приємне обов’язково станеться …

Особливо добре Сонечко вплине на ваші особисті стосунки … Якщо у вас вже є друга половинка – серпень обіцяє бути незабутнім. Обов’язково згадайте разом бажання на падаючу зірку – воно збудеться.

А якщо ви ще шукаєте свою любов … То уважно озирайтеся на всі боки … Вона поруч!

Найбільш вдалі дні в серпні – 11, 20, 21,26, 27 і 31 серпня.

На 5 місці у нас:

РАКИ
Отримайте, розпишіться! Це посилочка щастя для вас … Ой, яка важка! Щастя буде багато-багато … Місяць буде щасливим, просто дозвольте щастя увійти в ваше життя.

Частіше обіймайте рідних і близьких, в цьому місяці вийде налагодити відносини навіть з тими, з ким було складно.

Ось це так! Ще слід чекати удачі в фінансах … Будь-яке починання приречене на успіх!

У відео дивіться ваші сприятливі дні на серпень.

У відео також дивимося про решту четвірку улюбленців удачі в серпні …

Читайте також: 11 сильних цитат з Біблії, які можуть допомогти змінити життя

https://www.youtube.com/watch?v=KEUTq5towqo

Джерело.

You cannot copy content of this page