fbpx

9 випадкових знахідок, які принесуть вам удачу: що неодмінно потрібно забрати додому

Кожен з нас хоча б один раз знаходив втрачені кимось речі або який-небудь цікавий предмет. І якщо, наприклад, зі знайденим телефоном зрозуміло, що робити (постаратися відшукати власника і повернути йому втрачену річ), то деякі «артефакти» викликають масу питань: брати чи не брати, небезпечно чи ні піднімати і тим більше нести в будинок знахідку? Давайте спробуємо розібратися.

Насправді, не кожен знайдений предмет можна підбирати. Є дійсно енергетично небезпечні речі, до яких слід ставитися з обережністю. До їх числа відносяться різні шпильки, голки, хрестики і всі речі, що лежать на перехресті доріг. Саме перехрестя є дуже символічним і використовується в різних обрядах.

Але з іншого боку, далеко не всі знахідки небезпечні. Наші предки взагалі вважали їх знаком згори. А деякі так і зовсім здатні принести людині удачу і щастя. І це доведено багатовіковими спостереженнями. Щоб не втратити своє щастя, дізнаємося, які ж знахідки нам його обіцяють.

Ікони

Будь-яка випадково знайдена ікона говорить про те, що людину оберігають Вищі сили і саме в даний момент максимально активізуються. Але без щирої віри ікона не матиме першорядне значення. Перш, ніж віднести ікону в будинок, краще зайти в найближчий храм і освятити її там. Таким чином, вона може стати справжнім оберегом.

Ключі

Знайдені ключі – найсильніший оберіг для вашого будинку. Причому, чим старіший ключ, тим сильніше він буде віддавати свою силу на захист житла. Найкраще покласти знайдений ключ під порогом будинку. Крім того, що ключ служить для нового господаря оберегом, він так само обіцяє вдалий переїзд або благополучну угоду по нерухомості.

Годинник

Якщо ви випадково знайшли справний годинник, ця знахідка обіцяє вам початок сприятливого періоду у вашому житті. Крім того, знайдений годинник нагадує людині про те, що час не стоїть на місці, тому він не терпить «відстаючих» і змушує згадати всі відкладені коли-небудь справи і завершити їх якомога швидше, щоб подальше життя приносила максимально удачу і радість.

Гудзик

Ще в далекі часи гудзики вважалися великою розкішшю і були далеко не у всіх, оскільки виготовлялися з дорогих матеріалів – різьблені кістки, перламутрові мушлі, коралів, перлів, срібла і золота. Тому якщо бідняк знаходив гудзик, він пришивав його міцно-міцно до свого одягу, щоб не втратити коштовність, і ще використовував в різних змовах на удачу і багатство.

Так що знайдена ґудзик – хороша прикмета, яка означає, що скоро до вас прийде хороша звістка. Також гудзик обіцяє новому господареві удачу, причому, чим більше в ньому отворів, тим і більше удачі. З знайденого гудзика вийде чудовий амулет від пристріту, варто лише протягнути крізь всі отвори червону нитку і зав’язати вузол.

Каблучка

Знайдена каблучка має двояке значення: для незаміжньої жінки – це доленосний знак. Найімовірніше в найближчому майбутньому у неї буде весілля або вона, нарешті, зустріне довгоочікувану долю. А от усім іншим варто остерігатися каблучок в якості знахідки, оскільки вона здатна зруйнувати існуючу сім’ю або посварити близьких родичів.

Носити знайдені прикраси точно не варто, а піднімати їх необхідно за допомогою серветки. Бажано загублену річ повернути по можливості господареві, якщо ж ви точно знаєте, що не знайдете власника даної прикраси, просто пройдіть повз, сплюнувши тричі через ліве плече.

Гаманець

Це вдала знахідка, яка віщувала швидкі зміни в житті, пов’язані з фінансами. Тільки ось забирати в своє користування ні гаманець, ні гроші не варто. По можливості, постарайтеся знайти господаря гаманця і повернути йому втрачену річ. Таким чином, Всесвіт показує, що чудеса трапляються, головне в них вірити.

Камінь з обвором

Починається період відпусток і, відповідно, поїздок на море. Ось де можна знайти справжній, створений самою природою, талісман!

Якщо вам пощастить знайти такий камінь, можете сміливо загадувати бажання – воно неодмінно збудеться, адже цей камінь, відточений по міліметру краплями води, придбав неймовірну силу і тепер може служити щасливим талісманом.

Перо

Якщо ви на своєму шляху знайшли перо птиці, сміливо забирайте його з собою – це хороший знак. Якщо перо білого кольору, скоро у вашому житті відбудуться щасливі зміни на особистому фронті, якщо темне – удача прийде в фінансову сферу.

Читайте також: 5 речей, які чоловік не пробачить жінці в ліжку

Цвях

Випадково знайдений ржавий цвях – хороша прикмета. Сміливо забирайте його в будинок, де він буде оберігати ваше житло від неприємностей.

Джерело.

You cannot copy content of this page