fbpx
Життя

А сама більша проблема постійна нестача грошей. Останньою краплею було, у мене зіпсувався зуб, а лікування було дуже вартісне

З чоловіком одружені 5 років. У нас є маленька донечка. Чоловік працював на керуючій посаді, але ми змушені були переїхати в інше місто.

Тоді все пішло не так, як хотілось. Чоловік не міг знайти роботу, після роботи керуючого на звичайного робочого не хотів іти.

Донечка ходила в садочок, я працювала.

Взяли кредит на квартиру.

Було дуже важко, я постійно на роботі.

Чоловік в основному сидів з дитиною, так інколи брав якусь роботу на дім, але дуже зрідка.

Жили ми на мої гроші, дуже замучувалась, а чоловік після роботи хотів ще кудись іти гуляти, так як особо не замучувався.

В побуті не допомагав, я після роботи змушена була прибирати, готувати…

Читайте також: Сусідка розказала жінці що бачила чоловіка з іншою жінкою у дорогій шубі та червоні іномарці недалеко їхнього будинку. Так несподіване знайомство Галі з Іваном мало ще несподіваніше продовження

А сама більша проблема постійна нестача грошей. Останньою краплею було, у мене зіпсувався зуб, а лікування було дуже вартісне.

Ми сильно посварились, чоловік зібрав речі і поїхав до своїх батьків, залишивши нас з дочкою.

Я думала трохи побуде і повернеться, а він вчора написав, що подає на розвід, каже, що йому це все набридло.

Я не знаю, що робити. Пробувала поговорити, попросила вибачення можливо я погарячкувала в цій сварці. Адже я люблю його і дочка маленька.

А він слухати не хоче подав на розвід, а тепер взагалі трубки не бере. Мама його говорить, що знайшов роботу тому постійно зайнятий.

А я залишилась з дочкою і в кредитах в чужому місті.

Що робити?

Як жити далі?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page