fbpx

А я кохаю одруженого, ось уже тридцять років кохаю

З недавніх пір раджу подругам починати знайомство з чоловіком не зі слів «як тебе звати?», А з питання: «ти одружений?». Якщо так, то ім’я вже не має ніякого значення. І вік, і улюблений фільм «Перл-Харбор», і тим більше обожнюваний футбольний клуб «Челсі» з їх гімном.

Але якщо молода чоловік продовжує наполягати на спілкуванні і б’є копитом, немов прудкий кінь, можна пообіцяти милу розмову після його розлучення і зробити ручкою. Як правило, багатьох це протвережує.

Моїй подрузі п’ятдесят років, двадцять з яких вона зустрічалася з одруженим чоловіком. Моталася до нього в Феодосію, знімала номер з видом на Тепе-Оба, подалі від вітряного району Човники, прогулювалася на самоті біля грудневого моря, курила одну за одною і продовжувала вірити в диво.

Він складав нові історії, майже що міфи Стародавньої Греції, згущав хмари, співав пісні про недовірливу тещу, кредити, рейдерське захоплення, дітей-підлітків і просив потерпіти. І тільки коли його онуки пішли до школи – її терпець увірвався.

Семен побачив Віру на концерті групи «Тік». Вона так танцювала під «Сірожине пірожене», що офіціанти забували куди їм нести «Мохіто» і Чернігівське світле. Дівчина вигиналася на барній стійці Docker Pub, парочку раз сіла на шпагат, розбивши кілька шотів, і навіть лідер групи, беззмінний Бронюк, спеціально для неї виконав на біс «Вчителька».

Так як Сеня тусив з дружиною і не мав можливості підійти особисто, то передав барменом записку «мовляв закоханий, підкорений, подзвони, будь ласка». Вєрка передзвонила через тиждень і закрутилося. Дві чашки американо, два кілограми компліментів, двадцять два букета її улюбленої лаванди і двісті присcтрaсних ночей.

Його дружина працювала лікарем в дитячій лікарні і чергувала добу/три. Він, щоб не витрачатися на готель, приводив дівчину до себе додому і укладав в подружнє ліжко. О шостій ранку будив і стрибав гірським козлом по ліжку, збираючи пінцетом її чорне волосся. Називав по телефону Булатом Вальдемарович і, домовляючись про недільну риболовлю, просив захопити опариші, але побільше.

Іноді, будучи у відпустці роздратовано пояснював в трубку різницю зимових шин з поздовжніми і поперечними ламелями, а потім, просочуючись у коридор готелю, жарко шепотів: «Котик, як же я за тобою скучив». Дівчина чекала сім років, поки у пари не народилася двійня.

Погоджуючись на одруженого – ми підставляємо дуло до власного скроні. Підписуючись бути другим номером – навряд чи коли-небудь піднімемося на перший. Вкладаючись в невільного – обкрадаємо себе. Так може, перш ніж цікавитися його інвестиціями, дайвінгом і рецептом фірмового гаспачо, ненав’язливо заглянути в паспорток?

Автор – Ірина Говоруха

Читайте також: Безцінний урок від чоловіка, який я ніколи не забуду

You cannot copy content of this page