А з якого горня п’єте Ви? Що улюблена чашка розповість про свого господаря

Всі люди різні. Комусь рішуче все одно, з чого пити чай або каву, такі люди навіть не помічають форми келиха або малюнка на ньому. А інші настільки звикають до улюбленого посуду, що навіть беруть свою улюблену кружку у відпустку або у відрядження.

А психологи стверджують, що вибір посуду не випадковий, і, в залежності від того, з чого людина п’є напої, можна багато чого розповісти про її характер.

Так, з чашки, привезеної з подорожей з символікою місць, де він побував, п’є чай невиправний романтик або великий любитель подорожей, який мріє про далекі країни і пригоди. А улюблене горня дозволяє йому знову і знову переживати приємні моменти своєї подорожі і налаштовуватися на нові вояжі в далекі країни. Якщо все вищесказане відноситься до вашого чоловіка, то ви отримаєте і мільйон троянд, і зірку з неба, і вірші про кохання під місяцем. Правда, добре було б, щоб при своєму прагненні до прекрасного і незвіданого ваш романтичний друг не забував ще і про побутові проблеми, інакше вантаж турбот вам доведеться звалити на свої плечі.

Якщо людина вибирає термокружку, то перед вами різнобічна і багатогранна особистість. Такий чоловік – не просто відмінний фахівець і прекрасний сім’янин, у нього є багато захоплень і здібностей, і він цього не приховує.

Читайте також:– Я питаю, де ти вешталась? Подзвонила його мати і висловила сумніви, що за продуктами можна ходити так довго

Зазвичай такі люди обожнюють походи, подорожі, сходження. Активний відпочинок – їх пристрасть. А ось відпочивати, що називається «з комфортом», тобто в п’ятизірковому готелі або по путівці, де «все включено», володар термокружки навряд чи погодиться. А ось намет, вогнище, пісні під гітару, тушонка в банках, лісова романтика – рай для таких людей.
З іншого боку, це дуже цілеспрямовані люди. Поставивши один раз перед собою мету, вони обов’язково будуть йти до неї, навіть якщо її нелегко досягти.

Якщо до таких людей належить ваш чоловік, то вас можна привітати з відмінним вибором. Він надійний, як скеля, на нього ви можете покластися і передоручити вирішення своїх проблем.

Якщо на робочому місці людина вибирає каву або чай в пластикових або картонних стаканчиках, то перед вами чоловік легковажний і навіть вітряний. Обтяжувати себе якимись зобов’язаннями (в даному випадку – миттям чашки) він явно не хоче. Він уникає ситуацій, при яких може виникнути відповідальність за щось.

Але, з іншого боку, любителі пластикового посуду можуть концентрувати всю свою увагу на чомусь, що представляє для них інтерес. У когось – це робота, на яку йдуть всі сили і життєва енергія, а у інших – це любовні відносини. Але будьте уважні: напевно ви вже помічали у свого друга «симптоми» самомилування і ледве прикритого егоїзму, а це вже серйозно! Тому подумайте, чи варто зв’язуватися з таким чоловіком? Якщо ви мрієте про серйозні сімейні стосунки, то краще підшукати більш надійного партнера.

Ваш коханий чоловік вважає за краще пити чай з чашки з блюдцем? Тоді перед вами, швидше за все, естет, максималіст і перфекціоніст, людина, котра не розуміє напівпочуття, півтонів, полуречей. Він вважає за краще жити по максимуму, шанує традиції, завжди старанно дотримується правил хорошого тону і ніколи не зробить того, що могло б вийти за рамки пристойності.

Перфекціонізм змушує людину завжди і в усьому бути кращим. Від цього страждає і він сам, і не менше – його близькі. Якщо він витрачає всі сили на те, щоб бути лідером, то може так і не дізнатися, що таке справжнє життя, і яке воно прекрасне. Подумайте про це, перш, ніж зв’язати з ним життя.

Якщо у людини улюблене горня з будь-яким написом, то це далеко не завжди свідчення наявності почуття гумору. Швидше, вони попереджають оточуючих. «Те, що говорить» горня носить захисний сенс, ховає від сторонніх людей фобії і страхи свого господаря. Так, наприклад, кухоль з написом: «Моя мама – найкраща на світі!» – це не данина поваги своїй мамі, а, швидше попередження для всіх, хто знаходиться навколо: «Я не один! Я потрібен комусь! Мене люблять!”.

Чашка з написом – це спосіб людини самоствердитися, переконати самого себе в чомусь і вселити ту саму думку до оточуючих. Якщо це допомагає, то чому б і ні.

Джерело