«Або ти і твоя сім’я відчепитеся від мене, або між нами все скінчено»: Після грандіозної сварки Меган пішла від принца Гаррі – ЗМІ

У відносинах принца Гаррі і Меган Маркл давно помітна напруженість, яка в підсумку і привела до сварки. Nаtiоnal Еnquіrer пише, що між подружжям спалахнула грандіозна сварка. Як повідомляє якесь джерело журналу, родичі принца наполегливо вимагали від нього розмови з дружиною.

Нікому не подобалося, що Меган продовжувала вести себе як зірка Голлівуду, але ж вона тепер член королівської сім’ї і зобов’язана дотримуватися етикету. Розмова, про яку так просили Гаррі, переросла в грандіозний скандал. Джерело

Гаррі сказав дружині, що та не може робити, що хоче і коли хоче, чим привів її в лють. Меган сказала, що не збирається перетворюватися в ще одну безлику герцогиню. Вона вийшла з кімнати в сльозах, не сказавши чоловікові ні слова. – заявив інсайдер видання.

Після цього Меган швидко зібрала речі, забрала Арчі і поїхала з дому в невідомому напрямку. Гаррі буквально замучився, поки дружина не дала про себе знати. Але, звичайно, Меган вийшла на зв’язок, відправивши чоловіку досить ексцентричне повідомлення: «Або ти і твоя сім’я відстанете від мене, або між нами все скінчено».

Читайте також: Лорак вдруге вaгiтна, цього разу від значно молодшого коханого (фото)

Гаррі, побоюючись втратити Меган, пішов на поступки, він пообіцяв, що незабаром все налагодиться.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegramта Instagram

Інсайдер запевняє, що Меган більше всього на світі хоче повернутися в Сполучені Штати Америки. Принц Гаррі, незважаючи на те, що переїзд в США занурить королівську сім’ю в кризу, готовий зробити все для дружини.