fbpx

«Або ти і твоя сім’я відчепитеся від мене, або між нами все скінчено»: Після грандіозної сварки Меган пішла від принца Гаррі – ЗМІ

У відносинах принца Гаррі і Меган Маркл давно помітна напруженість, яка в підсумку і привела до сварки. Nаtiоnal Еnquіrer пише, що між подружжям спалахнула грандіозна сварка. Як повідомляє якесь джерело журналу, родичі принца наполегливо вимагали від нього розмови з дружиною.

Нікому не подобалося, що Меган продовжувала вести себе як зірка Голлівуду, але ж вона тепер член королівської сім’ї і зобов’язана дотримуватися етикету. Розмова, про яку так просили Гаррі, переросла в грандіозний скандал. Джерело

Гаррі сказав дружині, що та не може робити, що хоче і коли хоче, чим привів її в лють. Меган сказала, що не збирається перетворюватися в ще одну безлику герцогиню. Вона вийшла з кімнати в сльозах, не сказавши чоловікові ні слова. – заявив інсайдер видання.

Після цього Меган швидко зібрала речі, забрала Арчі і поїхала з дому в невідомому напрямку. Гаррі буквально замучився, поки дружина не дала про себе знати. Але, звичайно, Меган вийшла на зв’язок, відправивши чоловіку досить ексцентричне повідомлення: «Або ти і твоя сім’я відстанете від мене, або між нами все скінчено».

Читайте також: Лорак вдруге вaгiтна, цього разу від значно молодшого коханого (фото)

Гаррі, побоюючись втратити Меган, пішов на поступки, він пообіцяв, що незабаром все налагодиться.

Інсайдер запевняє, що Меган більше всього на світі хоче повернутися в Сполучені Штати Америки. Принц Гаррі, незважаючи на те, що переїзд в США занурить королівську сім’ю в кризу, готовий зробити все для дружини.

You cannot copy content of this page