fbpx

Скандал у Каннах: відому журналістку не пропустили на захід через її взуття (відео)

Сотні зірок приїхали до Франції, адже сам там триває одна з найгучніших подій року – Каннський кінофестиваль. Однак захід не проходить без скандалів. Так, головного співредактора Variety Клаудію Еллер відмовлялись впускати на червону доріжку через її взуття. Джерело

Про непорозуміння журналістка написала на своїй офіційній сторінці в Twitter. За словами Клаудії Еллер, охоронці відмовлялись пропускати її з посвідченням журналіста тільки через неправильно обране взуття. Згідно із дрес-кодом Каннського кінофестивалю всі жінки повинні крокувати червоною доріжкою на підборах. А от Клаудія надала перевагу зручному взуттю срібного кольору, через що потрапила у скандальну ситуацію.

Читайте також: Перша леді Олена Зеленська показала розкішний образ на інавгурації (фото)

“Минулої ночі охоронці зупинили мене перед червоною доріжкою Каннського кінофестивалю і сказали, що я не можу піти на прем’єру через те, що на мені туфлі без підборів. Я налякала їх тим, що опублікую це відео на офіційному сайті Variety. Аж тоді мене впустили”, – розповіла обурена Клаудія Еллер.

У 2018 році проти цього правила протестувала Крістен Стюарт. Голлівудська акторка демонстративно скинула туфлі на підборах посеред червоної доріжки в Каннах.

You cannot copy content of this page