fbpx

Аліна Гросу похизувалась фігурою у вiдвepтій червоній сукні (фото)

Аліна Гросу, яка вже кілька років мешкає та навчається у Росії, адже мріє заспівати коли-небудь з Лепсом, після чималої перерви в спілкуванні з фанами через зйомки у фільмах, повертається до палких обговорень та демонструє яскраві образи.

Так, днями в Інстаграмі зірки з’явилося фото, на якому вона позує у вiдвepтій червоній сукні з пишним дeкoльте.

Читайте також: Вона неймовірна і дуже худа водночас: Марія Яремчук підкорила фігурою в шикарній сукні (фото)

Світлина вийшла рослабленою та “домашньою” – 22-річна Аліна позує без взуття сидячи на кріслі з фотоапаратом в руках.

“У дитинстві дико любила фотографувати) сама збирала гроші на тоді ще дуже круту мильницю, читала всяку пізнавальну літературу пов’язану з мистецтвом фотографії і вважала себе майже що фотохудожником. зараз вже тримаю в руках фотоапарат рідше, частіше сама стою під його прицілом, але і те, і інше дію мені шалено подобається”, – розповідає зірка.

В детстве дико любила фотографировать) сама копила деньги на тогда ещё очень крутую мыльницу📸 читала всякую познавательную литературу связанную с искусством фотографии и считала себя почти что фотохудожником))) сейчас уже держу в руках фотоаппарат реже, чаще сама стою под его прицелом…но и то, и другое действие мне безумно нравится.. А вы как? Больше любите фотографировать или фотографироваться?🕺🏼 #shooting #soon

Публикация от ALINA GROSU (@alina_grosu)

Джерело.

Позначки:
facebook