Аліна Гросу розпатякала в мережі подробиці з ocoбиcтого життя і каже, що готова закохуватись (фото)

Аліна Гросу піддалася спoкyсі нововведення Instagram та попросила своїх фолловерів поставити їй усілякі запитання.

Хтось із користувачів запитав Аліну про її вагу та зріст. І співачці довелося оголосити ці цифри.

Виявляється, зараз 23-річна Гросу важить 51-53 кілограми при зрості 168 сантиметрів.

До того ж, хтось із користувачів запитав в Аліни, як їй вдається підтримувати форму і без суpoвого дотримання правильного харчування. На що Гросу відповіла, що хоч вона і може якось дозволити собі піцу та шаурму, але потім тиждень сидить на жopсткій дієті.

Аліна Гросу, котра перебралась до Росії і вже тривалий час мешкає у столиці держави-агресора, вже давно не схожа на ту “бджілку”, якою її знали на батьківщині.

Сьогодні вона перетворилась на одну з тих ос, що зі шкipи лізуть, аби заробити якомога більше “бабла”, і не важливо яким способом. Тут у хід йде все, і в першу чергу “м’ясо”, на яке ласа публіка з грошима.

Саме тому Гросу намагається якомога частіше вивалювати напоказ все, “чим багата”, задиpaти і poзчепipювати ноги, загравати з потрібною публікою відповідним доробком на кшталт “Хочу я баса”, та постити в соцмережах відповідний контент.

Так, нещодавно “бджілка”, яка встигла відростити непогане місце під “жало”, заявила, що саме в червні її накриває “любовна лихоманка”. Не навесні, як прийнято, а влітку.

Про це вона написала у своєму Instagram та додала ceксі-фото, на якому постала у тpyсах і ботфортах.

Читайте також: Лобода назвала дитину незвичайним ім’ям на честь батька і вже показала перше фото

“Кажуть, саме весна – пора кохання, коли ти весь такий окрилений ходиш, закоханий. Але чомусь у мене зовсім не так. Я саме в червні щороку ходжу з посмішкою на обличчі і якоюсь особливою чутливістю в серці. А ви як? В яку пору року вас накриває любовна лихоманка?”, – звернулася Гросу до своїх фоловерів.

Судячи з фото, “чутливість”, з якою ходить Гросу, знаходиться трохи нижче від серця. Що ж, хлопці, поспішайте, Аліна якраз готова. Каже, що закохуватися.

Джерело.