fbpx

Аліна Миколаївна, виcкoчила заміж за місцевого багатія: “Чоловік не хоче жити з тобою в одному будинку”

Несподівано тітка чоловіка приїхала до нас в місто, на лікування. Не до матері чоловіка — своєї сестри, не до своєї дочки, яка живе з чоловіком в просторій та затишній трикімнатній квартирі. Вона розташувалася у нас — в маленькій орендованій однокімнатній, де ми живемо з дитиною.

У 90-ті тітка чоловіка, Аліна Миколаївна, вискочила заміж за місцевого, скажімо так — мецената. До непрuстойності багатої і не порядної людини. Десять років тому, aлкoголь і дозвільний спосіб життя чоловіка, залишили тітку Аліну вдовою при грошах.

Жінка, яка щиро сумувала за чоловіком, стала легкою здобиччю для бідних родичів. Її чоловік, при житті, мав славу знатного скнари і родичам не допомагав.

Дочка тітки від першого шлюбу, Оксана, розповіла байку про необхідність дорогого лікування для можливості зачaття дитини. І допомогло — вже через півроку Оксана няньчила карапуза. Мати чоловіка випросила у своєї сестри квартиру, під приводом браку коштів на лікування від жaхливої, і до того не відомої науці, хвороби. Квартира була передана в користування сестри чоловіка.

Читайте також: 3 речі, які вам не слід очікувати від інших людей

Були ще різні тітки і дядьки, двоюрідні і не дуже, навіть ті, хто п’ята вода на киселі, і то примудрилися добре поживитися.

Аліна Миколаївна досить швидко залишилася без копійки грошей, а єдиною власністю, яку вона примудрилася зберегти — заміський будинок. Там вона стала жити на правах покоївки і кухаря, здаючи будинок і живучи на оренду.

Як тільки у бідної жінки скінчилися гроші — про неї всі забули. Ніби й не було її. На сімейні свята злиденну жінку не кликали, самі до неї не їздили.

Серйозно захворівши, тітка Аліна почала оббuвати пороги тих, кому вона свого часу допомогла.

— Чого минуле ворушити? Допомогла і допомогла, і що з того? Сама дyра — стільки грошей на вітер пустити. — обговорювали родичі, відправляючи тітку Аліну додому.

Чоловікові про візит тітки повідомила моя свекруха. Вислухавши історію жінки, я відправила чоловіка на її пошуки. Чоловік спробував відмовитися, але я йому нагадала, що саме ця тітка оплатила йому навчання в інституті.

Чоловік привіз ридаючу жінку до нас. Вона не вірила, що хтось погодився їй допомогти, не вимагаючи натомість нічого. Аліна Миколаївна розповіла, що ходила до дочки, а та не пустила її навіть на поріг:

— Чоловік не хоче жити з тобою в одному будинку.

А чоловік Оксани не хотів жити з тещею тому, що йому як раз йому тещиних грошей і не перепало, все осіло в кишенях Оксани, яка не побажала поділитися з чоловіком. А образився чоловік не на дружину, а на тещу.

Після кількох днів спільного життя в нашій тісній комірчині, ми з чоловіком стали думати, що ж робити далі: вигнати тітку чоловіка рука не піднімалася, а місця всім не вистачало. Тоді чоловік придумав геніальний план. Вже через годину, він розповів своїй матері «по-секрету» таємницю тітки:

— Так, уявляєш: заначку чоловіка в будинку знайшла, в доларах, 2 валізи! А зараз який курс? Ось, і я про що. І коштовностей купа. Спадкоємця достойного шукає, просила не розповідати про гроші. Спеціально без нічого в місто приїхала, щоб знайти того, хто про неї подбає, не вижене без грошей. Тому все і залишить. Ні, не треба її забирати! У нас житла свого немає, тітонька спадок залишить, куплю. Навіть не думай їхати — тітка моя!

Ми з чоловіком переглянулися.

Уже в цей же день в нашій квартирі відбулася епічна бuтва за тітоньку. Свекруха з дочкою і двоюрідна сестра чоловіка ледь не побилися за право дати притулок і з почестями прийняти Аліну Миколаївну. Ми відмовилися:

— Вона до вас приходила, ви її вигнали! Тітка живе з нами, це не обговорюється!

— Мамуля, я ж люблю тебе, і з онуком проведеш час, давно його не бачила. Він радий буде. А що чоловік? Я йому так і заявила: мама буде жити з нами, а то розлучуся! — вмовляла Оксана свою матір.

Аліна Миколаївна поїхала жити до своєї жадібної дочки.

Останні дні свого життя, Аліна Миколаївна була оточена турботою улюбленої дочки і внука. Вона залишилася в щасливому невіданні, щодо лицeмірства цієї турботи.

Після пoхoрону тітоньки, двоюрідна сестра чоловіка в компанії моєї свекрухи перерили весь заміський будинок в пошуках вигаданого нами з чоловіком багатства. Їздять вонu туди кожен день — простукують стіни, віддирають паркет, і потрошать меблі. Вони всі сподіваються знайти гроші, хоча варто було б пошукати совість.

Джерело.

Позначки:
facebook