fbpx

Aлкoгoлізм, нaркoтики і перемога над залeжностями: як склалося життя Кудряшки Сью

Фільм “Кудряшка Сью” вже давно увійшов в списки найпопулярніших в передноворічний період. Добра історія про дівчинку з кучерявим волоссям сподобалася мільйонам глядачів по всьому світу, і до сих пір напередодні новорічних свят всі дивляться улюблений фільм.

Актрисі Елісон Портер, яка зіграла головну роль, в момент зйомок було всього 9 років. І, як це часто буває з дітьми-акторами, які рано відчули смак слави, після популярності вона пішла по кривій доріжці – вже в 20 у Елісон були проблеми з aлкoголем і нaркoтиками.

Втім, актриса змогла вчасно зупинитися і взялася за розум. У 25 знаменитість пішла на збори анонімних aлкогoліків, і лікувалася від залежності аж до 2011 року. І їй вдалася позбутися проблем – тепер в житті знаменитість немає ні aлкoголю, ні нaркoтиків.

У 2012 році актриса вийшла заміж за актора Брайана Отенріта, якому нарoдила двох дітей: сина Мейсона Блейза і дочка Арію Сейдж.

Читайте також: Лобода, Білик, Лорак, Повалій, Гросу: Як змінилися українські співачки після пластики (фото)

Гучними ролями Елісон похвалитися не може, однак тепер вона демонструє ще один свій талант – вміння співати. Наприклад, актрисі вдалося перемогти в шоу The Voice, де вона була в команді Крістіни Агілери.

Джерело.

You cannot copy content of this page