Аллу Пугачову засоромили за нову пісню, назвавши її плагіатом (відео)

Алла Пугачова подарувала всім своїм шанувальникам справжній подарунок у новорічну ніч – 68-річна Примадонна презентувала кліп на нову пісню. Композиція «Я літала», на думку багатьох, вийшла досить спірною, а поет-пісняр Олександр Вулих і зовсім заявив, що вона є «стовідсотковим плагіатом».

З виходу останньої пісні Алли Пугачової пройшло два роки – композиція «Опять метель» була презентована багатомільйоннійармії шанувальників Примадонни в новорічну ніч напередодні 2016- го. Вирішивши не змінювати традиції, свій новий трек співачка представила публіці 31 грудня 2017 го. Прем’єра кліпу на пісню «Я лутала» відбулася на Першому каналі . Відео, зняте за кілька днів до Нового року в одному зі столичних готелів, як і сама композиція, викликало неоднозначну реакцію серед інтернет-користувачів.

Читайте також: Жaхливий прокол: Ані Лорак показала фігуру в обвислій латексній сукні (фото)

Одним з перших свою думку висловила поет-пісняр Олександр Вулих. «Красива мелодія приспіву, та тільки боляче знайомої вона здалася мені і моєму співавтору і композитору Ігорю Саруханова. Іншими словами, як дві краплі води схожою на нашу пісню «Придумана любов», написану більше п’ятнадцяти років тому», – повідомив чоловік в своїх соціальних мережах.

Що стосується прихильників артистки, то одні захопилися «черговим шедевром», інші, навпаки, відзначили, що пісня не йде ні в яке порівняння з попередніми хітами артистки і навряд чи увійде в історію. Інтернет-користувачі, негативно висловилися про нову пісню Пугачової, відзначали, що і текст, і мелодія зовсім не гідні рівня Примадонни. А що скажете ви?

Джерело.