Анатолій Анатоліч проведе свій останній прямий ефір в якості ведучого ранкового шоу Сніданок з 1+1

21 липня Анатолій Анатоліч проведе свій останній прямий ефір в якості ведучого ранкового шоу Сніданок з 1 + 1. Після чотирьох років роботи в програмі він залишає канал 1 + 1.

“Це була моя мрія – працювати в Сніданку з 1 + 1, і я щасливий, що чотири роки тому вона здійснилася. До цих пір чітко пам’ятаю, як дізнався про те, що мене затвердили в якості ведучого, за два дні до Нового року.

Це був дуже несподіваний подарунок. Я з великою повагою і вдячністю ставлюся до всієї команди проекту, яка багато чому мене навчила. Але тепер настав час для нових мрій та нових змін “, – прокоментував Анатолій Анатоліч.

Відзначимо, що перший ефір Анатолія Анатоліча в студії Сніданку з 1 + 1 відбувся 1 березня 2013 року. Він склав компанію Руслану Сенічкін, і з перших днів завоював любов глядачів. У серпні 2013 року він почав вести найдовше ранкове шоу в прямому ефірі в парі з Мариною Леончук.

“У Толіка приголомшливий талант імпровізатора, що особливо виручало в непередбачених ситуаціях в прямому ефірі. Він з перших хвилин знаходить спільну мову з гостями студії – від Монатика до міністра освіти і мера столиці – всі попадали під чарівність Анатоліча.

Він приніс в ефіри Сніданку багато легкості. Ми постараємося цю атмосферу зберегти. Мені здається, це були найщасливіші роки співпраці. Толя дуже виріс як професіонал в Сніданку з 1 + 1.

Бажаємо успіхів в новому етапі його кар’єри “, – розповів директор департаменту ранкового мовлення Юлія Жмакіна.

Читайте також:Тіна Кароль знялася у спокусливій фотосесії (фото)

Джерело.