Ані Лорак “пoтонyла” в мільйонних боргах, які доведеться відпрацьовувати найближчі кілька років

Ані Лорак в спробах зробити своє шоу DIVA одним з найграндіозніших в російському шоу-бізнесі загрузла в мільйонній борговій ямі.

Як зізналася сама артистка, тонни обладнання, сотні сценічних костюмів і задіяний персонал обійшлися їй у суму, яку доведеться відпрацьовувати найближчі кілька років.

Масштабне шоу DIVA виконавиця представила навесні цього року. Презентація пройшла в Мінську (Білорусь), після цього Лорак гастролювала в США і п’яти російських містах.

DIVA, для реалізації якого знадобилося більше 210 тонн обладнання, сцена-трансформер, близько 500 кінетичних підвісів для створення трюків в повітрі, 19 ліфтів, 240 сценічних костюмів і команда з 250 людей, стало другим за витратами в шоу-бізнесі РФ. Співачці не вдалося обійти масштабами Філіпа Кіркорова, однак замість цього довелося розбиратися з боргами.

Читайте також: Екс-учасниця шоу Анетті Жернова закрутила роман з холостяком: нові докази

“Воно коштує стільки, що я зараз в боргах. І відпрацьовувати його буду найближчих кілька років точно. Цифри ми ще до кінця не знаємо, тому що розрахувалися не з усіма підрядниками, ми ще збираємо рахунки, мова йде про мільйони доларів”, – повідомила артистка.

На даному етапі Лорак доводиться розширювати свій гастрольний тур не тільки через любов до своїх шанувальників, а й з метою вибратися з боргової ями.

Джерело.