Ані Лорак в розкішній сукні затьмарила на червоній доріжці власного красеня чоловіка (фото)

Днями в Москві відбулася музична премія «ЖАРА Music Awards». Там зібралося безліч зірок, які прийшли дізнатися, хто став кращим за підсумками минулого року. Вже за традицією представниці прекрасної cтaті дефілювали перед фотографами в своїх кращих нарядах. Однак не всім вдалося справити позитивне враження. Так, Ксенію Бородіну піддали критиці за недоречне поєднання червоних туфель і чорної сукні, а наряд співачки Валерії шанувальники порівняли зі шторою.

Однак були і артистки, які вразили своїм почуттям стилю. Якщо Поліну Гагаріну в червоній сукні назвали дівою, то Ані Лорак в чорній оксамитовій з глибоким дeкoльте і poзрізом на спідниці назвали богинею.

Читайте також: Засмагла і неймовірно схудла: Наталя Могилевська зачарувала концертним образом у старій сукні (фото)

Співачку супроводжував її чоловік, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу. Вони рідко виходять у світ разом. Обранець зірки був одягнений в чорну сорочку, піджак в тон і штани. Однак красеня чоловіка з легкої неголеністю на обличчі Лорак буквально затьмарила на червоній доріжці, так як від неї неможливо було відвести очей.

Шанувальники прийшли в захват від образу співачки. Однак деякі з них помітили, що артистка скопіювала сукню у Анджеліни Джолі. Голлівудська знаменитість вже виходила в такому вбранні в світ. Інші стали обговорювати зовнішній вигляд Мурата, який їм видався втомленим. «Сукню з Джолі злизала. Уміють наші копіювати»,«Шикарна пара! Живуть скромно і без всяких скандалів!», «Чоловік постарів, а ви, як завжди, цвітете», – прокоментували фото подружжя шанувальники.

#жараmusicawards

Публикация от Ани Лорак (@anilorak)

Джерело.