Анна Сєдокова таємничо розповіла про ймовірні зміни в особистому житті

Анна Сєдокова не боїться обговорювати особисте життя з шанувальниками. Регулярно в Instagram зірки з’являються різні фотографії з довгими коментарями-роздумами красуні на різні теми, які хвилюють публіку.

Нещодавно в мережі почали обговорювати роман співачки з учасником групи “M-BAND” Анатолієм Цоєм. Анна Сєдокова не забарилася з відповіддю, і розповіла, чи є Анатолій Цой батьком її дитини, пише “Жіночий Світ”

Тепер співачка вирішила знову порадувати своїх шанувальників, підкинувши їм черговий привід для домислів.

У своєму Інстаграм Анна Сєдокова поділилася яскравим знімком, підписавши його неоднозначними словами:

Читайте також:Співачка Анна Сєдокова зробила дуже дорогий подарунок своєму синові

“Поговоримо про звички? Звичка пити каву – добре чи погано? Звичка повертатися до колишніх – добре чи погано? У Сема Сміта вийшла пісня з крутою назвою “Too good at goodbyes.” Це про мене. Я так красиво драматично розлучаюся, що здається, це вже увійшло в мою звичку. І ось тут я точно впевнена, що вона погана. Згідно з результатами одного дослідження, на формування звички йде приблизно 66 днів. За цей час свідомі зусилля і примус переходять в автоматизм. Тільки через два місяці вони перетворюються з тортури в звичне заняття. Виявляється, чим частіше і довше люди чинять опір своїм бажанням, тим менше сили волі у них залишається для опору в подальшому. У психології це явище носить назву «виснаження сили волі». У вас буде пара важких днів, але вони минуть. І дуже скоро ви почнете відчувати приємні почуття гордості і самоповаги від дотримання свого режиму. Це я прочитала вранці в статті і вирішила поділитися з вами. А я буду вчитися вимовляти чітко і ясно слово Hello або Ciao.”