fbpx

Антон вийшов з квартири під приводом того, що пішов у магазин. А потім повернувся в обіймах з дівчиною. З тією самою, з якою зустрічався до Женьки. Він і не розлучався з нею. Вісім місяців просто обманював Женьку

Женька навчалася в педагогічному училищі. Жила два роки в гуртожитку від навчального закладу, тому як рідних у неї не було. Від матері, що ганяється за мужиками і змінює вітчимів тільки так, вона поїхала в шістнадцять років. До батька. Який в лихі дев’яності зник, при цьому продавши під примусом квартиру бандюкам. Женька виявилася мало не на вулиці. Добре, що керівництво училища пішло їй на зустріч і не брало оплату за проживання в гуртожитку.

Жила вона на копійчану стипендію. Благо дівчата, з якими вона жила в кімнаті, її підгодовували. За що вона вдячна їм до цього дня. Прийшов час випуску. Куди подітися Женька не знала. Вільних вакансій педагогів на той момент в маленькому містечку не було. Їй вдалося влаштуватися нянею з проживанням. А це означає ненормований робочий день. Життя на роботі.

Одного разу Женька пішла на один з культурних вечорів в училище. Там вона зустріла Антона. У них якось швидко все закрутилося. Так, що Женька не встигла озирнутися, як звільнилася і переїхала до Антона. У хлопця не було свого житла, тому молоді стали жити з його батьками. Від його матері Женька дізналася, що до неї у Антона була дівчина. Непутня, але сох він по ній сильно.

Почалося, якщо його можна так назвати, сімейне життя. Через місяць Женька відчула, що коханий охолов до неї. Він звільнився з роботи, постійно десь пропадав. Матір з батьком, які на нього лаялися, не сприймав взагалі. Женька ж навпаки, влаштувалася на роботу аж за 50 кілометрів від дому. Їздила на електричці. Антон перестав приходити ночувати, мовчав, нічого не пояснював.

Одного разу дівчині здалося, що все нормалізувалося – Антон став зустрічати її з електрички, був ласкавий. А потім вони пішли до його друзям. Хлопець вийшов під приводом того, що пішов в магазин. А потім повернувся. В обіймах з дівчиною. З тією самою, з якою зустрічався до Женьки. Він і не розлучався з нею. Вісім місяців Антон просто обманював Женьку. А вона … Вона його любила.

Дівчина рвонула геть з квартири. Весь світ її звалився відразу. Вона знову залишилася одна. Женька забрала свої речі з будинку батьків Антона. І поїхала на роботу. Там одна добра жінка – керівник установи в якій працювала дівчина, здала їй маленький будиночок. Їй було нестерпно боляче і самотньо. Але з часом біль минув. А Антон довго зі своєю пасією не прожив – заскочив на зраді.

PS Ця історія реальна. Розповідь записана з перших вуст. І пощастило нашій героїні в житті тільки з третього разу. Але зараз вона щаслива.

Фото ілюстративне з вільних джерел

Позначки:
facebook