Астрологи назвали знаки зодіакального кола, яким не просто побудувати серйозні стосунки

Тельці

Тільці – це одинаки, їм добре із самими собою, цілий Всесвіт знаходиться в них всередині, так що вони особливо не потребують серйозних стосунків. Навіть якщо й промайне короткий роман, то це не надовго. Хоча, можливо, з часом вони зрозуміють, що варто було б ризикнути. А може й ні

Леви

Лев за природою – це дуже вільний знак зодіаку. Леви не вміють прив’язуватися до місця, до речей та людей. Ні, Леви – не егоїсти, і теж здатні покохати людину по-справжньому, але їм потрібно багато свободи. А не кожні серйозні стосунки це витримають, тому їм простіше бути одним, ніж із кимось у парі. Якщо все-таки маєте стосунки з Левами, то, будь-ласка, не душіть їх своїми ревнощами. Так ви ризикуєте втратити цю людину назавжди.

Козероги

Козероги – це спокійні та врівноважені люди. Але коли справа доходить до стосунків – це справжні люди-ліани, які обвиватимуть партнера своєю опікою. Постійний контроль робить їх схожими на занадто дбайливу мати. Партнер втече від такої опіки через три-чотири місяці. Козероги зажуряться, а потім виявлять, що легко без цього живуть.

Водолій

Цим нетовариським за природою людям простіше порозумітися з котиком або собакою, ніж з іншими представниками свого виду. Через те, що більшість Водоліїв – інтроверти, їм не просто буває побудувати серйозні стосунки. Їм навіть краще ось так – на самоті, у власному малесенькому світі. Принаймні ніхто не влізе в душу з розпитуваннями. У Водолії мають свої власні думки та ідеї, якими вони поділяться далеко не з кожним. Тільки з тими, кого справді вважають близькими, а таких одиниці.