fbpx

Астрологи визначили найбільш зрадливий знак Зодіаку. Вірність і кохання їм не знайомі

Неважливо, під цим знаком народився чоловік чи жінка, ця риса властива обом. Спираючись на дані астрологів, давайте розберемо всі знаки Зодіаку і дізнаємося, який з них найбільш невірний.

12 місце – Скорпіон

Сюрприз! Привабливий і харизматичний Скорпіон, якому всі готові підкоритися з першого погляду, є найвірнішим знаком Зодіаку. Правда, Скорпіон не повертає ліворуч не тому, що він такий благородний, а тому, що не бачить причин шукати нові враження.

11 місце – Козеріг

Козеріг не йде ліворуч, тому що не розуміє сенсу ризикувати всім, що вже створено. Він запитує, де така логіка? Так, логіки в цьому немає.

10 місце – Телець

З Тельцем все добре і стабільно. Повна миска смачної вечері, кіт на колінах і тістечка в духовці — і все це втрачено через якийсь роман?

9 місце – Водолій

Якщо Водолій чимось незадоволений, його відпускають. Тому що йти ліворуч негігієнічно і зазвичай фу. І не брехати без потреби, тому Водолій не грає в ігри.

8 місце – Терези

Терези ніколи не повертаються вліво спонтанно. Вони повинні зважити це, щоб добре обдумати і вирішити, чи хочуть вони цього. А поки вони думають, поїзд відправляється. Ну, добре, не дуже хотіли.

7 місце – Діва

Чесно кажучи, Діва посіла 7 місце лише тому, що їй десь потрібна була допомога. Деякі представники знаку невірні. Інші – ні. В принципі, це не має значення. Тому що навіть якщо Діва має 5 партнерів одночасно, то:

про це ніхто ніколи не дізнається; якщо небо впаде на землю, і хтось дізнається про зраду, Діва вийде з води сухою. Бо ви коли-небудь пробували сперечатися з Дівою?

6 місце – Риба

Риби щодня зраджують своєму партнеру. Іноді тричі на день. Але це лише в їхніх власних фантазіях. У плані справжньої зради Риби відхиляються вліво лише виключно від великої любові.

5 місце – Лев

Лев не йде ліворуч, поки його все не влаштовує. Тобто до тих пір, поки його належним чином не похвалять і поклоняються. Проблема в тому, що неможливо вічно збільшувати градус захоплення Левом і рано чи пізно Лев вирішить, що двоє шанувальників краще одного. І три краще, ніж два. А ще краще – десять!

4 місце – Близнюки

Близнюки не надають сенсу вірності, адже основне правило їхнього життя — «біс з правилами!» Близнюки не терплять обмежень, особливо в особистому житті. Але постійних партнерів у них майже не буває.

3 місце – Рак

І знову сюрприз! Починають трійку спокійні, сором’язливі, романтичні, ніжні і дуже сімейні представники Рака. Який так само тихо, сором’язливо і романтично регулярно ходить ліворуч. Можливо, саме так вони відновлюють баланс у Всесвіті: у Рака теж повинні бути недоліки!

2 місце – Овен

Овнам потрібно не тільки найкраще, але й справжній ідеал. Проблема в тому, що якщо знайти ідеал і довго дивитися на нього, то можна виявити багато недоліків. Це все! Все! Починати наново!

1 місце – Стрілець

Ось! Ось він найбільш невірний, нестійкий знак Зодіаку! Чи знаєте ви, чому Стрілець одружується 5-6 разів, а то й більше? Ні, не тому, що друга половинка не може терпіти його зраду, а тому, що Стрільцю нудно все життя обманювати одну і ту ж людину.

You cannot copy content of this page