fbpx

Батько пoкiйнoї Жанни Фріске пропонує Дмитру Шепелеву будинок в обмін на внука

Конфлікт між Дмитром Шепелевим і сім’єю Жанни Фріске продовжується: у цій справі з’явився черговий новий поворот.

Під час недавнього ефіру шоу Лері Кудрявцевої «Секрет на мільйон» Володимир Копглов розповів, що Дмитро вирішив відмовитися від ефективної терапії його дочки. Пише соsmо

Читайте також: Наталія Фріске показала “пророчий” знімок своєї сестри на якому видно хрест і могильну плиту (фото)

Після такого обвинувачення Дмитро не затримався і різко відповів чоловікові в Instagram! Тепер же Володимир заявив, що готовий піти на привілеї, щоб отримати можливість частіше побачити з внуком.

В анонс передачі «Справи сімейні» батько Жанни визнав, що готовий віддати Дмитру частину заміського особняка, щоб частіше спілкуватися з Платоном. Саме цей будинок став ще однією причиною розладу в сім’ї.

Як на таку пропозицію відреагує  Шепелев, поки залишається невідомим.

Критики и комментаторы. Все советчики, которые точно знают, как я должен жить. Умники, которым известно, как я обязан воспитывать своего ребенка. Грязные языки. Наивные зрители, которые привыкли всеядно верить всему без разбора. Возмущенные блюстители нравственности. Воспитатели. Просители. Советчики. Все те кто точно знают как надо, как было и кто виноват. Ненавистники и отморозки. Все те, кто шлет проклятья и не может сдержать свое возмущение…. Всех вас мне очень жаль. За вашу злость. За вашу глупость. За вашу доверчивость. Мне не в чем упрекнуть себя. Мне нечего объяснять и не за что оправдываться. Мой ребенок счастлив. Я счастлив. И давно не живу прошлым, в котором вы с таким наслаждением копошитесь. Наведите порядок в своих образцовых жизнях. А до тех пор уймитесь, безумные. Займитесь собой и своими проблемами. С новым годом. Добра вам всем.

Допис, поширений Дмитрий Шепелев (@dmitryshepelev)

facebook