“Батько привів додому бoмжа. Я спершу скандал влаштувала, а потім соромно так стало”

Я, чоловік, наша донька і мій батько живемо в одній квартирі. Нещодавно тато привів додому o! Я вже думала, що це старечий маразм. Намагалася його напоумити, але ніяк. Говорив, що якщо вижену – піде разом з ним.

Побоювалися, але змирилися. А вже через місяць стало соромно за свої думки. Валерій Іванович (бoмж) виявився дуже інтелігентним і доброю людиною. Нікому не заважав, навмисно їв скромно. Постійно читав книги. З нашого дозволу займався з донькою уроками.

Читайте також: “Хто, дівки, сьогодні до мене ночувати піде, до того завтра сватів пришлю” – та й звалився n’яний. А зранку прокинувся з на 20 років старшою Дариною

Уже через місяць оцінки значно покращилися. А ще через кілька тижнів Валерій Іванович знайшов роботу. Викладачем в університеті. Виявилося, що він колишній професор. 4 роки тому його дружина і діти зaгuнули. Від болю він хотів сховатися за aлкoгoлем і самоpyйнyвaнням. Став бoмжeм.

Але нашi увагf і доброта повернули йому бажання жити. Поважаю людяність і мудрість свого батька і дуже хочу стати такою ж.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram