fbpx

Без крaплі макіяжу: Олена Шоптенко зачарувала природною красою (фото)

Відома українська танцівниця Олена Шоптенко поділилася з шанувальниками новим знімком.

У повсякденному житті дівчина вважає за краще не використовувати косметику, тому в її мікроблозі в соцмережі можна знайти багато фото без макіяжу. Пише ivona

Читайте також: Володимир Остапчук нарешті показав шанувальникам свою сім’ю (фото)

На останньому знімку, який з’явився в соцмережі, Олена Шоптенко в черговий раз продемонструвала свою природну красу. Також хореограф розповіла, що коли вона зареєструвала сторінку в Instagram, то заклалася з однією людиною і, схоже, скоро програє цей спір.

“Суть спору в тому, що якщо я наберу 100 000 підписників, то я станцюю танець маленьких каченят, зніму це на відео і викладу в Instagram.

Я звичайно ж сказала, що це безумство і сто тисяч підписників я буду збирати вічність, але  погодилася. Необачно звичайно. А сьогодні він з посмішкою показав мені кількість моїх підписників і сказав, що пора б провести репетицію.”

У меня в карьере танцора намечается очень неожиданный виток 😂 Около года назад, когда @kzmr_mlvch убеждал меня начать вести instagram, а я говорила, что это никому не интересно, он подстегнул меня спором. Суть спора в том, что если я наберу 100000 подписчиков, то я станцую танец маленьких утят 🐣, сниму это на видео и выложу. Я конечно же сказала, что это безумие и сто тысяч подписчиков я буду собирать вечность, но покивала и согласилась. Опрометчиво конечно. А сегодня он с улыбкой показал мне количество подписчиков и сказал, что пора бы репетировать 😂 Самый сложный танец в моей жизни, но судя по всему скоро придется выполнять условия спора. 🦆🦆🦆

Допис, поширений ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko)

You cannot copy content of this page