fbpx

Без Потапа: Каменських заінтригувала тизером першого кліпу та зізналася у коханні іншому

Настя Каменських, учасниця популярного дуету “Потап і Настя”, який тимчасово призупинив свою діяльність, показала тизер свого дебютного сольного кліпу.

Його вона опублікувала в своєму Instagram-акаунті. Так, кліп знято на першу пісню сольного проекту співачки NK і називається “#этомояночь”.

“Я довго можу розповідати, який геніальний і талановитий Алан, але повірте, ніякі слова не можуть описати цю людину! Його підхід і бачення артиста. Алане, я вже говорила тобі, але повторю ще раз – це любов назавжди! Дякую, дякую, дякую”, – розсипалася співачка в словах подяки українському режисерові Алану Бадоєву, який працював над відеороботою.

Шанувальників Каменських заінтригував тизер кліпу, вони зазначили, що переглядали його безліч разів заради кадру, де співачка падає в духовку. Також коментатори вважають, що сольний проект Насті приречений на успіх. За три години ролик переглянули більше 100 тисяч.

Читайте також:“Я не кpисa і не сyкa”: Українська співачка нагадала Могилевській про зв’язок із Януковичем (фото, відео)

Нагадаємо, проект NK нібито стане ключовим елементом філософії Каменських. Шанувальникам поп-діви обіцяють показати зовсім нову виконавицю, яка своїм новим амплуа буде слідувати вищевказаним цілям. Зазначимо, що презентація кліпу відбудеться 2 листопада.

Я долго могу рассказывать, какой гениальный и талантливый Алан, но поверьте, никакие слова не могут описать этого человека!😍 Его подход и виденье артиста …😱 Алан, я уже говорила тебе, но повторю еще раз – это любовь навсегда! Спасибо, спасибо, спасибо ❤❤❤ Безусловно огроменное спасибо команде, которая работала над клипом 👏🏻 Режиссер @alanbadoev Оператор @galgibaga Продюсеры @natashaklipa @juliapilunska Художник @helengadjilova Грим @tamrikori Стилист @sonya_soltes Стилист по волосам Игорь Ломов Линейный продюсер @anastasiya.burmenko Второй режиссер @ianamazana Ассистент @dikol Монтаж @kolpaquee Постпродакшн @hdshotstudio Цвет @lunar_edge Хореография @luckoutclub

Публикация от Настя Каменских (@kamenskux)

You cannot copy content of this page