fbpx
Шоу-бізнес

Безсоромниця: Марія Яремчук продемонструвала ранковий образ (фото)

Марія Яремчук підтримала соціальний проект, ініційований відомим українським стоматологом Ярославом Заблоцьким. Місія фотопроекту “Країна здорових посмішок” – це перш за все пропаганда здорового способу життя, турботи про власне здоров’я і здоров’я близьких. А як ще привернути увагу до цих питань, якщо не за допомогою відомих українців?

На фото популярна співачка з’явилася в сeксyaльнoму, але дуже ніжному образі. Голова і тiло Марії закутані в рушники, ніби, вона щойно прийняла ранковий душ. Свіжа, жіночна, справжня.

Позуючи перед об’єктивом, Яремчук також розповіла, яку роль в її житті відіграє посмішка.

– Посмішка – це трансформація позитивних емоцій. Як тільки ти одягаєш посмішку, світ, як дзеркало, посміхається тобі у відповідь. Потрібно посміхатися незважаючи ні на що, адже посмішка здатна допомогти в найважчій ситуації, – каже артистка.

Читайте також: Джамала показала перші “вaгiтні” фото

Фото Марії Яремчук та ще 19-ти селебріті розмістили на сторінках журналу “Viva”. Співачка сподівається, що її поява в глянці в такому несподіваному образі допоможе комусь задуматися про важливість турботи про себе і свою сім’ю, стати не тільки усміхненими, але і здоровішими.

ФОТО

You cannot copy content of this page