Більше не приховує: Джамала показала вагітний животик на чималому терміні (фото)

Джамала у своїх попередніх фотозйомках часто приховувала округлий живіт під широкими сукнями та картатими костюмами. Однак на днях вона вирішила показати свої форми та чарівний округлий животик відкрито.

Так, відповідні відеоролики вaгiтна Джамала опублікувала у своїх Instagram Stories.

На кадрах видно, що в зірки вже досить великий термін вaгiтності і вона виглядає неймовірно бадьорою та щасливою. Джамала одягнула стильний комбінензон та зручне взуття, а на інших фото приміряла зручний спортивний костюм та кросівки.

Співачка встигає не лише тішитись моментами щасливої вaгiтності, а й далі займається своїми справами у шоу-бізнезі. Зірка показала, як вона озвучує моменти у кінофільмі, підписавши відео “I’m like a Bird”.

Читайте також: Тіна Кароль наживо показала, як святкувала 33-річчя (відео)

 

Джамала також розказала в новому інтерв’ю “Каравану историй” про те, що хоч в душі вона досі залишається тінейджером, але вона відчуває справжнє благовоління.

Вау, що мені з цим робити (з вагітністю, – “24”), я не готова, я неорганізована, в душі я тінейджер, вільний птах, а тепер доведеться міняти весь життєвий уклад! Але тепер я відчуваю трепет і благоговіння. Мені здається, навіть найзатятіші атеїстки починають вірити в Бога під час вагітності,
– зазначила Джамала.

Джерело.