Білий Місяць у Козерозі: для кого розпочнеться щасливий період і чим він стане особливим

Цикл білого Місяця – 7 років, вона показує зв’язок зі світлим Егрегором. Транзит білого Місяця по знаку земної стихії – Козеріг, допомагає досягти цілей, отримати реальні результатів від прикладених раніше зусиль.

Білий місяць в Козерозі надає захист і підтримку тим, хто готовий ставити реальні цілі і досягати їх, дотримуючись дисципліни, обов’язковість і помірність у всьому. Найближчим часом важливо визначити глобальну мету, скласти план роботи і діяти, а результатом буде не тільки власне піднесення, а й поліпшення якості життя інших людей.

Сатурн – планета карми, рухається по Водолію до 7 березня 2023 року. Білий місяць в Козерозі робить Сатурн м’якшим, добрішим, всі ми відчуємо потепління в найближчі 7 місяців. Через розумні самообмеження, самодисципліну, кожна людина може прийти до дуже високого рівня розвитку.

Тому варто скористатися цим періодом і скласти довгострокові плани, і, не відкладаючи на потім, зайнятися процесом реалізації головних життєвих цілей. Економно витрачаючи свої ресурси-задовольняючись малим, обходячись найнеобхіднішим, можна домогтися багато чого в найближчі місяці.

Період транзиту білого Місяця по Козерогу – гарний час для всіх, хто займається кар’єрою, для кого професійна діяльність, має головне значення. Головне, дотримуватися правил і законів. Як правило, перевірки, контроль, облік, в найближчі місяці будуть проходити легко.

Також, в період транзиту білого Місяця по Козерогу, обставини складаються найкращим чином для того, щоб зрушити з точки застою давно тривалий процес. Намагайтеся включатися в нові, сучасні проекти, течії, напрямки. Якщо хтось шукає роботу з вільним графіком, то ваші старання увінчаються успіхом.