Борис Апрель повертається на українську сцену в новому образі (фото)

Борис Апрель, який вирішив повернутися на сцену за допомогою участі в популярному шоу “Голос країни”, висунув кілька умов творцям проекту.

Про це розповів креативний продюсер шоу Володимир Заводюк, передає Gazeta.ua.

Борис Апрель, який зараз виступає під псевдонімами Аня Ейпріл або Зіанджа, довго не давав згоди на участь у проекті. Переговори з представниками вокального шоу почалися влітку 2017 року, але виконавець дав згоду тільки через кілька місяців.

Запросити настільки неординарного учасника запропонував кастинг-відділ “Голосу країни”. Співачка Зіанджа висунула всього кілька умов, головною з яких були довіра і допомога в плані образу і репертуару в шоу. Таким чином, всі пісні, які виконає Аня Ейпріл на проекті, вона вибирала самостійно, лише радячись при цьому з представниками телешоу.

Керівництво проекту також зазначило, що під час переговорів і співпраці з Борисом Апрелем не траплялося нічого екстраординарного.

“Ми дали Ані зрозуміти, що це можливість заявити всім людям про своє життя, про те, що не варто бігти від себе. Я вважаю, що це круто, що в українському шоу, на українському телеканалі, є можливість відбуватися таким сміливим вчинкам. Коли Аня зрозуміла, що може довіряти нам, вона погодилася на участь”, – зазначив Заводюк.

Читайте також: Залишиться жінкою: лікар розповів про перевтілення Бориса Апреля

Примітно, що в українському вокальному шоу “Голосі країни-8” візьме участь рекордна кількість зіркових учасників: співачка Злата Огневич, олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені, учасниця “Танців з зірками” і відома артистка Камалія, співачка Ірина Федишин, учасник “Танців з зірками” і актор Юрій Ткач та інші.