fbpx
Життя

“Буду жити тиждень у вас, тиждень вдома”: Свекруха постійно намагалася влізти у сім’ю, але Настя поставила умову

Одного разу, ми вирішили зібратися втрьох, посидіти в маленькому кафе, відзначити зустріч і поговорити про те, про се. Іноді такі дівчачі посиденьки допомагають краще будь-якого психолога.

У нас є подруга, звуть її Настя.

Настя хороша дівчина, гарна, розумна. І чоловік у Насті хороший, працює, не п’є. Живуть вже більше десяти років. І все б нічого, але Настина свекруха весь час не дає їм спокою.

Свекруха просто енергетичний вампір. І хоч живе вона за 300 км, це не заважає їй тріпати нерви своєму єдиному синові і його невістці. У неї просто ідея фікс перебратися до молодих і жити з ними.

Читайте також: «Ця дівчинка пoмpe від paкy, а ти будеш ще довго жити»: Гipка сповідь знахарки

Почалося все з того, що свекруха почала підшукувати житло в нашому місті, але грошей у неї не те, що на однокімнатну не вистачало, навіть на кімнату! І першою її заявою було:

– Я у вас поживу, поки на квартиру збираю.

Пройшло трохи часу і здавалося на час свекруха притихла. Але ось вона знайшла новий спосіб:

– Я знайшла роботу у вас, буду жити тиждень у вас, тиждень вдома.

Тут Настя вже не витримала і висловила чоловікові. З якої радості вона буде жити з ними, в квартирі Настиної мами? І само собою свекрушин цивільний чоловік теж буде жити тут.

Чоловікові було поставлено чітку умову, або він живе з мамою, але вони собі знімають житло і з Настею вони розлучаються. Або він розмовляє зі своєю мамою, щоб вона припинила це і не заважала жити.

Звичайно, дорослий чоловік, під 40 років, хоче жити з дружиною, але ніяк не з мамою, яка не відрізняється адекватністю. І довелося йому завести з мамою не просту розмову.

Свекруха кинула трубку, назвавши сина невдячним і вже місяць вдає, що вона вся така ображена. Настя не хоче і не любить скандалів і сварок, але постійно протягом усього їхнього шлюбу, свекруха викидає неадекватні речі.

Мами! Майбутні свекрухи! Відпускайте своїх синів, подаруйте їм щасливе сімейне життя, не потрібно контролювати або переїжджати жити в чужу сім’ю. таким чином ви руйнуєте долі!

Джерело.

You cannot copy content of this page