fbpx

Будуть ще концерти, і не один: Виступ Лорак в Києві назвали провокацією

Виступ скандальної співачки Ані Лорак в Києві є провокацією. Таку думку висловив блогер Роман Сулима на site.ua.

“Справа ж не в Ані Лорак, вона зовсім не виплодок пекла, а просто дурна співачка, яка заплуталась. Жeртва масового шоу-бізу з його поняттями і зобов’язуваннями. Справа в тому, яку огoлену емоцію викликає вона у цілого шару українських громадян, які побачили в ній символ протесту української державності”, – вважає він, коментуючи бурхливі овації, якими прийняли в столиці України співачку.

Так, на думку Сулими, люди, які раділи виступу Лорак, абсолютно не поважають свою країну.

“Вони не поважають країну, в якій живуть. Вони взагалі не вважають її країною. Їм плювати на хлопців, які віддають життя і кінцівки за те, щоб вони ходили і витрачали гроші на такі ось концерти. Вони завжди тримають напоготові фігу в кишені. Вони ніколи не дозволять нам зробити вибір піти геть від мордору, тому що їх занадто дохе*а. І вони ніколи не зрозуміють, що не так в їхніх вчинках. І смаки музичні у них приблизно такі ж за хімічним складом. Це люди-токсик, готові в будь-який момент зрадити. Звичайно, вони не можуть бути репрезентативною вибіркою всіх громадян країни. Але показником настрою цілого шару її суспільства – ще як можуть. Цей шар – хворий, і схоже, це не лікується”, – пише блогер.

Читайте також: Овації для Лорак: Приходько записала емоційне звернення до українців

Також він назвав спробу відбілити репутацію Лорак провокацією і припустив, що вони триватимуть і в майбутньому.

“Я не впевнений, що більшість з тих, хто був заявлений в афіші цього святкового концерту, знали про цей сюрприз. Швидше за все, їх просто використали, як зазвичай роблять у нас з артистами. Але сумнівів у тому, що ця пробна провокація вдалася – немає взагалі. І це означає, що ті ж спроби будуть частіше і з більшим заглибленням у грунт. З Кароліною або без, неважливо”, – підсумував Сулима.

You cannot copy content of this page