fbpx
Шоу-бізнес

«Була ізгоєм в школі і зіркою в студенські роки»: Що ховається за усмішкою відомої ведучої Лідії Таран

Лідія Таран красива та незалежна жінка, талановита журналістка та телеведуча. Нею захоплюються тисячі глядачів та на неї рівняються багато жінок. Завжди усміхнена та незрівнянно красива. Проте мало хто знає що ховається за цією усмішкою.

Лідія народилась у родині журналістів, де в батьків ніколи не було часу. Через це вона просто зненавиділа цю професію, оскільки маленькою думала, що вона забирає її батьків. Росла дівчина сама по собі, часто прогулювала школу, тинялась темними та закинутими дворами.

Як неодноразово згадувала зірка з однокласниками в неї були досить “особливі” стосунки. З нею ніхто не спілкувався, через що вона відчувала себе доволі дискомфортно. Лідія знала, що вона можливо бідно одягалась і не була їм цікава, але ніколи не розуміла чому так ставились саме до неї.

У не майже не було друзів, тому весь час вона проводила в бібліотеці, годинами читаючи різноманітні книжки. Школу дівчина закінчила на відмінно, не зважаючи на те, що часто прогулювала. Але все ж таки в неї не вистачило знань щоб вступити в омріяний ВНЗ, адже ще з дитинства вона мріяла зв’язати своє життя з міжнародними відносинами.

Від безвиході та незнання що ж робити далі дівчина вибрала очевидний для себе варіант іти по стопах батьків і стати журналістом. Проте батьки не підтримали таку позицію та навідріз відмовились допомагати їй через знайомства.

Тоді в дівчини виникло бажання довести батькам та собі що вона також талановита та зможе всього досягти сама. Вона прекрасно впоралась зі всіма іспитами і їй з першого разу вдалося вступити в КНУ ім. Т. Шевченка на факультет журналістики. Практично з перших років Лідія почала себе показувати з хорошої сторони та дивувати всіх своїм незрівнянним талантом.

Ще бувши студенткою вона почала працювати на одному з місцевих радіо. Зі студентських років доля почала бути на стороні Лідії. Її зовсім випадково запросили на телебачення в студію Нового каналу. Так їй вдалось в досить юному віці працювати на одному із найрейтинговіших телеканалів. Там вона встигла попрацювати у таких проектах, як: «Репортер», «Спортрепортер», «Підйом» і «Гол».

Проте щось все-таки пішло не так і Лідія пішла з каналу та у 2005 році почала працювати на «5 каналі» у відділі новин та вела програму «Час новин». Там вона затрималась на чотири роки, і вже у 2009 році Лідія переходить працювати на 1+1, де працює і до сьогодні. Починала свій шлях на плюсах зі Сніданку. Та все ж через деякий час вона змогла стати постійною ведучої «ТСН», де ми можемо її побачити і сьогодні.

Читайте також: “Мій маленький кенгуру”: Світлана Лобода показала чималий живoтик на обкладинці глянцю (фото)

Зараз Лідія організувала благодійний проект “Здійсню мрію”, який допомагає тяжко хвopим дітям виконати їй заповітну мрію стати врешті решт повністю здоровими, та прожити на цій землі довше. Неодноразово Таран зізнавалась, що не може довго всидіти на одному місті, а постійно прагне чогось нового кращого та яскравішого. Адже на її думку журналіст це завжди непостійна людина яка сьогодні тут, а завтра там, і так воно має бути.

Невідмінну від кар’єри її особисте життя склалось не так вдало. Тривалий час про її чоловіків не було нічого відомо. Проте через деякий час в мережі бурхливо обговорювали її роман з колегою Андрієм Думанським. Вони довго приховували свої стосунки, але їх все-таки вдалось вивести на чисту воду, і так пара перебувала у цивільних стосунках, разом вони прожили п’ять років так і офіційно не побравшись.

В їхньому союзі з’явилась прекрасна донечка Василина. Люди захоплювались ними, а пару вважали просто ідеальною. Але так склалось життя і пара неочікувано для всіх розійшлась. Андрій нічого не кажучи залишив її з донькою самих. Лідія довгий час не могла прийти до себе їй було боляче, але вона все ж таки змогла впоратись з цими випробовуваннями. Зараз вона з посмішкою згадує ці моменти розповідаючи:

“На якомусь етапі ми були важливими й потрібними людьми один для одного, але історія завершилася, і це на краще”.

На сьогодні вона повністю зайнята вихованням донечки та кар’єрним ростом, а для чоловіків поки місця в її житті немає. Лідія доволі часто світиться на публіці зі своєю незрівнянно красивою донечкою, яка забрала у батьків все прекрасне. Вона не жаліє що в її житті все склалось саме так, адже що не робиться то робиться тільки на краще. І непотрібно жаліти, проте що було колись, оскільки по переду може буте щось краще для вас.

Крім цього Лідія входить до списку найкрасивіших жінок України. Проте своїми успіхами в ідеальній фігурі та красі вона не ділиться. Говорить лиш одне ніколи в нічому собі не відмовляйте і саме так ви станете не тільки красивою, а й щасливою.

You cannot copy content of this page