“Було соромно, коли люди помічали мою вaгiтнiсть”: Олена Шоптенко здивувала неймовірним танцем на останніх термінах (відео)

Відома хореограф, 30-річна Олена Шоптенко зараз очікує первістка, втім, як і у багатьох селебрітіс, вaгiтність для зірки – не привід відпочивати, тож днями зірка здивувала неймовірним танцем на останніх термінах.

“Хочу зізнатися, що вaгiтність для мене не відразу стала незвичайним щастям, і трепетне ставлення і очікування теж з’явилися згодом. Спочатку були нерозуміння і стpaхи. Але не дарма дається дев’ять місяців. У мене було багато переживань щодо своєї готовності до материнства, прийдешніх змін і, звичайно ж, впливу мого становища на роботу і працездатність.

Читайте також: “Тиждень разом”: Джамала показала перше фото з новонародженим сином

Одним з найбільш яскравих відчуттів спочатку були сором себе і свого мінливого тіла. А для дисциплінованого хореографа, який завжди тримає себе у формі, це, самі розумієте, важкувато відразу прийняти. Мені було так незручно, коли люди помічали мою вaгiтність і акцентували на ній увагу! Я сприймала вaгiтність як слабкість, чи що, і ніяк не могла розслабитися”, – ділиться Олена.

“Так, я все ще репетирую і сама потанцьовую хореографію, яку ставлю. Хоча зараз це вже більше нагадує не танець маленьких каченят, а танці бегемотика. Кажуть, що коли не знаєш що робити, потрібно робити те, що вмієш найкраще. Я вирішила так і вчинити. Так з’явився наш перший дует. Він для мене і ось цієї людини. А ще він для тих, кому страшно так само, як мені. Все буде добре. Головне не лягати на краю”, – розповідає зірка.


Джерело.