fbpx

Чекає збагачення: знаки Зодіаку, кого 2022 побалує шелестом купюр

Овен

На серйозну підтримку від господаря року можуть розраховувати Овни. Гроші їм приноситиме практично все, до чого вони торкатимуться.

Можна сміливо розпочинати власний бізнес, якщо для цього є цікава ідея. Він обов’язково принесе суттєвий дохід.

Непогано будуть справи і в тих, хто прагне побудувати кар’єру.

Для них рік буде дуже вдалий, адже крокувати вгору кар’єрними сходами доведеться не один раз, а підвищення заробітної плати буде при цьому дуже приємним бонусом.

Не варто відмовлятися від джерел додаткового прибутку. Ними цілком можуть бути банківські вклади чи цінні папери.

Рак

У наступному році достатньо коштів буде у Раків. Вони можуть розраховувати на непоганий заробіток, дорогі подарунки, виграші та ще на цілу низку варіантів отримання доходу.

Найголовнішим, звичайно, виявиться стабільний і досить великий заробіток.

Для багатьох Раків це справжня заслуга, адже для цього вони довго й уперто працювали. Всі інші варіанти доходів будуть свого роду приємним доповненням до того, що вже є.

Заповзятливі Раки з легкістю можуть пустити у справу надлишки коштів і збільшити їх у кілька разів.

Щоправда, тут не варто захоплюватися, якщо в основі доходу лежить азарт. Може виникнути ситуація, коли неминучі втрати виявляться набагато більшими за отримані доходи.

Діва

Збагатяться у 2022 році Діви. Пощастить лише тим із них, хто відповідально підходитиме не лише до своїх службових обов’язків, а й виконуватиме свої обіцянки. Відчутно зміниться їхнє матеріальне становище вже до початку весни.

Багато хто з них зможе почати відкладати на щось досить дороге, а придбати бажаний товар вийде ще до нового року.

Непогано почуватимуться Діви-підприємці. Їхній бізнес почне приносити більше доходу, ніж проблем, хоча позбутися останніх назовсім не вдасться, але їх стане набагато менше, та й вирішуватимуться вони набагато простіше.

Стрілець

Виявиться прихильний господар року до Стрільців. Їхній фінансовий добробут різко зросте. Всьому виною може бути як зміна роботи або підвищення на посаді, так і гарна спадщина або дорогий подарунок.

У будь-якому випадку Стрільці почнуть відчувати серйозну грошову притоку в середині весни. Влітку не варто відмовлятися від цікавих ділових пропозицій, вони можуть принести чималий зиск.

А ось вкладати вільні кошти слід акуратніше, особливо це стосується бізнесу чи цінних паперів. І в тому й іншому випадку є великий ризик, що бізнес не піде.

Риби

Розраховувати на успішний у фінансовому плані рік можуть Риби. Гроші будуть приходити з безлічі дрібних джерел та одного дуже великого. Найбільшим поповненням гаманця Риби будуть зобов’язані, звичайно ж, роботодавцю.

Тут можна розраховувати на неодноразове підвищення заробітної плати та регулярні премії.

Не гидуватимуть представники цього знаку і дрібними підробітками, які все ж таки принесуть непоганий прибуток і серйозно поповнять бюджет.

Особливо кмітливі зможуть заробити завдяки депозитним вкладам або цінним паперам.

You cannot copy content of this page