fbpx
Життя

Через пів року Соню потихеньку стала дратувати Катіна присутність. Романтичний вечір з мужем – Катя вдома, їдуть у відпустку – Катя з ними, йдуть на прогулянку – Катя під боком. Впустила змію в дім

Соня і Катя зі шкільної лави були кращими подругами. Разом жили і навчалися в інституті. Настільки були близькі, що всі навколо заздрили їх дружбі. Незабаром Соня вийшла заміж і вже переїхала жити в більшу квартиру чоловіка.

Майже щодня Катя приходила до неї в гості. Соня дивлячись на її сумне обличчя, переживала за подругу і поговоривши попередньо з чоловіком, запропонувала пожити у них.

– Ну чого киснути самій та ще й платити за орендовану квартиру. Краще у нас трохи поживеш, разом веселіше! І Катя, недовго думаючи, погодилася.

Через пів року, Соню потихеньку стала дратувати Катіна присутність. Романтичний вечір з мужем – Катя вдома, їдуть у відпустку – Катя з ними, йдуть на прогулянку – Катя під боком.

В один прекрасний вечір трохи набравшись сміливості Соня випалила: – Катю, може тобі вже час будувати своє життя самостійно, знайти пару нарешті?!

На що Катя відповіла: – А я вже і життя своє влаштувала і пару знайшла! І до речі я вагітна! Від Саші! Тільки вже не від твого, а від “нашого”!

Соня ледве пережила ту ніч, задихаючись від сліз. Саме в той день, вона саме хотіла повідомити коханому радісну новиною, адже вона теж чекає дитину! Життя завалилося відразу.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page