Через зради чоловіка я подала на розлучення. Але просто так відпускати його не захотіла і вирішила йому помститися

Ще з дитинства за мною тягнулося прізвисько тихоня, а все тому, що я ніколи не вступала в конфлікти і розв’язувала всі питання мирним шляхом. Як то кажуть, була нижче трави, тихіше води. Але коли я вийшла заміж стала зовсім іншою.

Чоловік доводив мене до істеpик, жодного дня не минало без скандалів. До з’ясування стосунків приводили зpади чоловіка. Але незабаром моєму терпінню прийшов кінець, і я подала на розлучення. Але просто так відпускати чоловіка не захотіла і вирішила йому помститися. Джерело

У нього є своя фірма, яка займається постачанням харчових продуктів до супермаркетів. Я, не довго думаючи, намовила своїх подруг і їхніх знайомих подати скарги на якість товарів, що поставляються чоловіком в магазини. І ось через пару днів численні скарги на продукцію колишнього чоловіка дали свої плюси.

Дирекція більшості торгових центрів просто розірвала договори з фірмою-постачальником, і чоловікові довелося покривати тисячні збитки зі своєї кишені.

Читайте також: Мати виховувала мене так, щоб я всіх жаліла. Я повинна була жаліти сестру, яка дітей народила, а ради дати їм не могла. Через жалість я і заміж пішла, тепер у пeклi живу

А деяким покупцям, які пригрозили зверненнями до суду, чоловік заплатив хабаря, щоб вони цього не робили. Моїй радості просто не було меж.

«Так йому і треба», – сказала я собі, коли дізналася про чергові витрати колишнього. Він же заподіяв мені багато болю – нехай тепер сам мучитимуть, як і я.