fbpx

Чого ніколи не можна говорити знакам Зодіаку: фрази, які виводять з себе

Всі ми люди, і всім нам можуть сказати щось здатне вивести нас з себе. Є такі фрази, які краще не говорити представникам різних Знаків Зодіаку.

Проблеми і негатив у спілкуванні з’являються не просто так. Багато людей не знають, що paнить чи дpaтує їх колег, друзів або другу половинку. Якщо вчасно не попросити вибачення, можна вивести співрозмовника з себе. Потрібно бути обережніше з тим, що ми говоримо і кому.

Овен
Овнам ніколи не можна говорити, що їм робити. Вони не переносять накази. Звичайно, багатьом це не подобається, але цим людям це не подобається найбільше. Зрозуміло, якщо це робить бос, то все буде не так сумно. Ще важливо те, в якій формі це вимовляється. Якщо Овен запідозрить хоча б найменше нехтування, це може стати причиною великого конфлікту. Ось тоді-то і потрібно буде ховатися, щоб вас не «пеpeїхали».

Телець
Тельці на дyх не переносять людей, які критикують їх речі, квартиру, другу половинку. Це лише верхівка айсберга. З Тельцями потрібно використовувати словосполучення «мені не подобається». В цьому випадку ви підкреслите, що це всього лише ваша думка, але ніяк не камінь в город людини. Якщо старатися занадто сильно, можна отримати фізичні yшкoдження. В іншому випадку на вас просто сильно образяться і не будуть з вами спілкуватися. Не варто уpaжати почуття Тельців.

Близнюки
Близнюки люблять поговорити, тому їм не варто говорити в недружньої формі, щоб вони помовчали. Вони не ображаються на більшість слів в діалозі, але це можуть сприйняти в штики і досить серйозно образитися. Змінити це ніяк не можна – Близнюки досить дипломатичні, але конфлікту не уникнути, якщо ви спробували заткнути Близнюків без особливої причини.

Рак
Найбільше представників цього Знака Зодіаку дратує, коли їм кажуть, щоб вони поквапилися. Раки взагалі наказовий тон не схвалюють, а коли це заходить трохи далі, їх неможливо зупинити. Так, Раки мають свої вади, які багатьом людям не до вподоби, але Раків це взагалі не хвилює. Той, хто хоче бути поруч, буде.

Лев
Левам не потрібно говорити, що в їх зовнішньому вигляді щось не так. Вони, може, і не вb’ють вас після цього, але це розсердить їх, paнить до глибини дyші. Це самі везучі люди, якщо у них все добре з самооцінкою, але вони відразу відчувають, коли їх просто провокують, так що просто так управляти їх емоціями у вас не вийде. Краще бути якомога обережнішими у словах.

Діва
Дівам не варто говорити, що вони не зможуть чогось досягти. Особливо дратує їх це в тому випадку, якщо вони чимось вже довгий час займаються, а хтось руйнує їхні мрії однією фразою. Ще не варто говорити їм, що вони не праві. Тут теж краще підтримати самих себе якимись фактами, а не домислами, інакше можна серйозно посваритися. Ще не варто зізнаватися їм в коханні жартома. Такі розіграші теж вельми небезпечні з Дівами.

Терези
Терезам варто говорити тільки правду. Ваги ненавидять, коли їм брешуть . Вони, може, і не будуть на вас лаятися або влаштовувати істерику, але якщо це буде робити кохана людина, то негайної реакції варто очікувати абсолютно точно. Ще більше Ваги ненавидять, коли їм брешуть в надії на їх наївність.

Скорпіон
Скорпіонам не варто повідомляти якісь плітки або дорікати в ревнощах. Звичайно, ніхто з нас не святий, але Скорпіони не люблять, коли погано говорять про людину в третій особі. Можливо, в індивідуальному випадку є більш дратівливі фрази для них, але найбільш універсальною буде саме така ситуація. По-справжньому сильно розлютити Скорпіона можуть, коли ці чутки стосуються їх коханої людини. Ось тут уже варто тричі подумати.

Стрілець
Це люди честолюбні і егоїстичні, так що вони визнають лише свою перевагу і унікальність. Образити або вивести з себе Стрільця можна фразою, яка має оборот «ти такий же, як …» або «ти така ж, як …». Вони не терплять порівняння з кимось іншим. Якщо зробити це в невідповідний момент, то можна легко нарватися на проблеми.

Козеріг
Ніколи не називайте Козерогів ледачими. Якщо навіть зробити це в жартівливій формі, вони все одно затаять образу на вас. Якщо ви зробите це всерйоз, то можете пізнати всю силу їх гніву. Якщо ви є їм близькою людиною, то вони можуть образитися на вас. Вони сприймають такі фрази в штики, бо завжди багато працюють і дуже стараються бути кращими.

Водолій
Водолії готові оскаржити будь-яку вашу фразу. Єдине, що їх реально вибиває з колії, – ігнорування близькою людиною, другом, другою половинкою. Ці люди готові говорити на будь-яку тему, вислухати будь-які ваші претензії, але вони ніколи не розуміють людей, які намагаються перестати з ними спілкуватися без причини. Звичайно, причини є, але чомусь Водоліям про них можуть не сказати. Це приводить їх в лють.

Риби
Риб бісить, коли їх чомусь вчать безцільно, коли хтось мудрує. Це може привести їх у стан люті. Звичайно, вони цього не покажуть відразу, але шуточку якусь все одно відпустять. Це різко знижує їх сумісність майже з усіма Знаками Зодіаку, тому що навіть зауваження від близьких людей вони не можуть сприйняти адекватно.

Джерело.

Позначки:
facebook