Чоловік був проти: Ольга Фреймут зізналася, як відвоювала у коханого дозвіл повернутися на “Новий канал”

Ще минулого року Ольга Фреймут повідомила про шанувальникам про звільнення з «1+1» і повернення на «Новий канал», втім, на перших порах отримала від фанів більше критики, мовляв, скористалась тим, що директором каналу є її чоловік Володимир Локотко.

Але як виявилося днями, саме Локотко був не в захваті від такої ідеї: “Коли я працювала в програмі «На ножах» на «1+1», мені зателефонували і сказали, що хочуть запросити мене як директорку школи панянок. Я ледь не заклякла, запитую: «Ви впевнені?» Сказали, що впевнені. Але оскільки мій чоловік Володя директор на «Новому каналі», ця ідея йому могла б не дуже сподобатися. Він дуже справедливий і не хотів би, щоб усе це йшло через нього”, – розповідає зірка.

За словами Ольги, повернення на «Новий канал» було божевільною ідеєю, адже на той момент вона працювала на найкращому каналі країни і мала програму у прайм-таймі, але вона сама мріяла про цю роботу і не хотіла відмовлятися, хоча й розуміла, що чоловік може бути проти. Зірка попросила особисто продюсера звернутися до директора каналу із пропозицією взяти на цю посаду Ольгу Фреймут.

“Тоді Володя прийшов додому і запитав мене: “Олю, ти розумієш, що звикла до перших ролей, а це епізодична роль? Ти ж не хочеш бути епізодичною?”, – розповідає Ольга і каже, що відповіла коханому так: “Фаїна Раневська на епізодичних ролях зробила собі кар’єру, тому я хочу бути епізодичною. Кажу йому: «Уявляєш, я буду вдома, не буду роз’їжджати з «Інспектором» по Україні. Ти будеш бачити як я виглядаю. Я навіть буду дітям сніданки готувати. Тим паче, це ж не я прошу, а люди до тебе звернулись».

Читайте також: Двоє дітей і дружина не завада: відомого музиканта викрили у “дружбі” з “Міс Україна 2017” (фото)

Він подумав, і потрошку звикався з цією думкою. Так я опинилась на цій посаді. Якби я йому напряму про це сказала, він би мені відмовив”.

Джерело.