fbpx

Чоловік купував собі класні шмотки і дорогу техніку, а дружина зі своєю зарплатою так розгулятися не могла. Однак швидко посадила задаваку в калюжу

Коли моя однокурсниця Альбіна виходила заміж, у неї не було за душею абсолютно нічого, навіть приданого і того кіт наплакав. Заробляла вона теж не дуже багато, але для студентки це були непогані гроші.

Її наречений був старшим за неї на 7 років і вже мав на момент їхнього знайомства непогану роботу. Вони почали жити разом через півроку, а ще через рік одружилися. Ще коли вони почали спільно мешкати, домовилися про частково-роздільний бюджет: він купує в будинок продукти і все найнеобхідніше, а на свої забаганки хто скільки сам заробив, той стільки і витрачає.

Альбіна погодилася, хоча я їй тоді ще сказала, що це тривожний дзвіночок. З одного боку ніби нічого такого, а з іншого – ну якось не по-чоловічому. Але кохання-зітхання і все таке, тому Альбіну такі дрібниці не бентежили.

Почалося їх сімейне життя. Чоловік купував собі класні шмотки, під час обідньої перерви ходив в ресторани, телефони міняв як рукавички, купував собі дорогу техніку. Альбіна зі своєю скромною зарплатою так розгулятися не могла: одягалася на в’єтнамському ринку, обіди брала на роботу в контейнерах. Загалом, жили не тужили.

Через якийсь час Альбіну підвищили на роботі і разом з посадою вона отримала непогану надбавку до зарплати. У неї з’явилася мотивація працювати ще більше і вона почала крокувати по кар’єрних сходах з неймовірною швидкістю. Не встигла вона озирнутись, як обігнала в доходах свого чоловіка. Пристойно так обігнала.

Зрозуміло з такими хорошими доходами Альбіна вже могла дозволити собі і ресторани, і дорогі речі. Як справжня дівчинка Альбіна в першу чергу з’їздила до Італії і влаштувала рейд по дорогих магазинах, оновила собі гардероб, придбала кілька сумок по захмарних цінах – виконала давню мрію.

Коли вона повернулася з шопінгу, вдома її чекав незадоволений чоловік. Зажадав у дружини пояснень, адже раніше вона такого собі не дозволяла. Ну Альбіна йому все і розповіла: їздила, мовляв, на шопінг, прикупила собі трохи речей і тобі ось краватку навіть прихопила, хоча бюджет у нас ніби як роздільний.

Читайте також: Не думай її сюди з животом привести, – категорично мовила матір. – А ще краще – розлучися! Скажемо, що дитина не твоя

Після цих слів чоловіку стало соромно. Випендрювався стільки часу, а тепер в калюжу сів зі своїми недолугими понтами і роздільним бюджетом.

Альбіна від нього не пішла. Вони і до цього часу живуть разом і ніби як навіть чоловік її став старанніше працювати, щоб наздогнати дружину по зарплаті, але про роздільний бюджет він більше не заїкається.

Джерело.

You cannot copy content of this page