fbpx

Чоловік не жлоб: всього 4 речі, які це покажуть

1.Чоловік повинен забезпечувати свою жінку

А навіщо взагалі ти їй потрібен, якщо не згоден з цим? Просто тому що жінка в тебе була колись закохана? Серце стискається, чуючи історії, як чоловік не дає гроші своїй же жінці, яку колись сам же вибрав. Поясніть мені, де логіка?

Окей, тоді зайдемо з іншого боку: навіщо ти живеш з жінкою, яку не хочеш/чи не вважаєш за потрібне забезпечувати?! Я переживаю щодо твоєї карми. Сам не робиш її щасливою і іншим не даєш.

Крім усього, ти просто змушуєш її розвивати в собі чоловічі якості (адже їй треба вчитися самій заробляти більше), тим самим блокуючи розвиток жіночності, що в свою чергу ставить в глухий кут гармонійність ваших відносин.

Зрештою, на те вона і жінка, щоб насолоджуватися життям і передавати чоловікові цей стан насолоди (навіть якщо чоловікові здаються нераціональним, нелогічним жіночі примхи).

2. Дякуй жінці.

Не мені тобі розповідати, наскільки позитивно діє на нас, чоловіків, щира жіноча подяка. Чоловіча подяка по відношенню до жінки діє не менше магічним чином. Жінка готує тобі їсти? Дякуй щоразу за це. Вона намагається виглядати добре? Скажи їй, як це цінно для тебе. Дарує тобі ніжність? Поділися своїми приємними відчуттями.

3. Створюй приводи, щоб жінка тобою захоплювалася.

Лежати на дивані, клацаючи пульт ТВ, чекаючи чуда/удачі з небес – це не той самий привід. Якщо жінка цвіте в процесі життя (тут і зараз), то чоловік стає краще, лише коли чогось досягає, долає (коли отримує результат). Підвищення зарплати. Збільшення прибутку в бізнесі. Медаль на змаганнях. Перемога на конкурсі. і т.п.

4. Допомагай жінці бути слабкою.

Відкривай двері в під’їзді, не дозволяй носити важкі пакети з маркету, зустрічай в темний час доби (навіть якщо вона не боїться темряви). Забороняй займатися тим, що не приносить їй задоволення. Не подобається їй прати, прибирати, готувати? Можна найняти хатню робітницю, але краще, щоб жінка навчилася любити домашні справи.

Саме любити. Це важлива жіноча енергія в домі для чоловіка і гармонійності відносин в цілому. Якщо твоя жінка працює по 40 годин на тиждень, то вже вибач, їй буде вкрай складно навчитися любити справи по дому. Згоден?

Читайте також: 5 найбільш підлих знаків Зодіаку

Автор – Ярослав Самойлов

You cannot copy content of this page