Чоловік щороку їздить відпочивати, а я з дітьми – до мами в село. Але терпець увірвався, провчила і його, і свекруху заодно

Я Валентина і у мене хороша сім’я, чоловік, який мене любить, двоє прекрасних дітей, хороший будинок, хороша робота, всім здавалося, що у мене все чудово.

Але ніхто не знав, скільки ночей я плачу, скільки принижень мені доводиться терпіти від свого чоловіка і свекрухи. Джерело.

Щовесни мій чоловік їздить відпочивати сам, без мене і дітей, це свекруха купує йому путівку.

Коли я сказала їй, що її хлопчик уже має сім’ю і їздити відпочивати потрібно всією сім’єю, то вона мені сказала, що це її рішення, її гроші, і її хлопчик повинен відпочивати від дружини, від дітей і міняти вона нічого не буде.

Щороку мій чоловік їздить сам відпочивати, а я їду відпочивати до мами в село. Одного разу я побачила, що чоловік виставив фото в обіймах з іншою жінкою, і нарешті зрозуміла, що чоловік мені на курорті зраджує і час змінювати ставлення до життя, інакше, я так і буду сидіти і плакати ночами.

Діти були в таборі, а мама, бачачи, що мій чоловік щороку їздить по курортам, продала корову і купила мені путівку. Коли чоловік дізнався, що я відпочиваю, він був у сказі, а я вирішила його провчити і сказала:

«Дорогий, мені потрібно відпочивати від сім’ї, від тебе, від дітей, я тобі не заважаю відпочивати, а ти не заважай мені».

Почала викладати свої фото з іншими чоловіками, хоча жодного разу не зрадила чоловікові. Ви, собі не уявляєте, що тут почалося, моя свекруха неодноразово телефонувала, розповідала, що так не чинять порядні дружини, що я повинна берегти честь сім’ї і все в такому дусі, я повинна.

Я їй відповіла, що нікому, крім своїх дітей і мами нічого не повинна, якщо їй не подобається, то нехай перестане купувати путівки своєму синочку.

Чоловік приїхав раніше за мене додому, але коли я повернулася, то сказав, що відтепер ми разом будемо їздити відпочивати, але я не погодилася, мені набридло, що він мені все життя зраджував і говорив, що це заради сім’ї.

Читайте також: Недолуга сестра залишила мені сина на час, а вийшло на завжди. Він і став моїм спасінням, коли чоловік і навіть донька зрадили

Я подала на розлучення, чоловік мені розлучення не давав, спимо ми окремо один від одного, ви знаєте, я його дуже любила, а зараз, не можу дивитися, настільки він мені став противний. Нас таки розлучили, діти з ним і його матір’ю не хочуть спілкуватися.

Минуло 3 роки, жодного дня я не пошкодувала про своє рішення, так, фінансово було важко, але нічого впоралися.

Я зустріла дуже хорошого чоловіка, тепер ми всі разом їздимо відпочивати, я, він і діти, і йому не потрібно відпочивати від чужих дітей, а рідному батьку потрібно було відпочивати від своїх дітей.

Він так і живе зі своєю мамою, шукає ідеал, ну-ну, Бог в допомогу. Бережіть те, що маєте, втратити легко, а знайти потім майже неможливо, а якщо знайдете, то будете постійно порівнювати.