fbpx

Чоловік стaв помічати, що його дружина пoгано чyє. Алe як дeлiкaтно натякнути їй на цe?

Чоловік останнім часом став помічати, що його дружина погано чує. Він розхвилювався і вирішив, що, напевно, потрібно купити їй слуховий апарат.

Але як делікатно натякнути на це дружині? Вона ж може і образитися. Тоді він пішов на консультацію до лікаря, щоб той підказав, як вчинити в ситуації, що склалася.

Лікар уважно вислухав чоловіка і порадив наступне: для початку потрібно визначити серйозність проблем його дружини зі слухом. Для цього чоловікові доведеться провести маленький експеримент, після чого лікар спробує зробити попередні висновки. Ось як пояснив суть:

– Для початку відійдіть від дружини на відстань 12 метрів і задайте їй будь-яке питання. Якщо вона не почує, підійдіть ближче, десь на відстань 9 метрів, і повторіть своє питання знову. Якщо вона знову не відповість, підходите на 6, а потім на 3 метри. Запам’ятайте відстань, з якого ваша дружина почула вас. Це допоможе нам визначити, серйозні у неї проблеми зі слухом чи ні.

Читайте також: – Чyла, Катю? Стефко зі своїм іспaнським кохaнням пpиїхав. Вона зарoбітчанка з сусідньої області. Мoже до вaс нaвiдається

Того вечора чоловік розбирав папери за своїм столом, а його дружина готувала щось на кухні. Він прикинув, що зараз вона десь в 12 метрах від нього, а це значить, що прийшов час невеликого секретного експерименту.

– Кохана, а що у нас сьогодні на вечерю?

Тиша. Тоді чоловік став в коридорі і повторив своє запитання:

– Кохана, а що у нас сьогодні на вечерю?

Відповіді знову не було.

Він зробив ще пару кроків так, щоб його і дружину розділяли 6 метрів. Але, здається, вона так нічого і не почула.

Чоловік впритул підійшов до дверей кухні:

– Кохана, а що у нас сьогодні на вечерю?

Але навіть з відстані 3 метрів жінка нічого не відповіла на питання. І ось він став практично у неї за спиною.

– Кохана, а що у нас сьогодні на вечерю ?!

Дружина обернулася.

– Любий, я тобі вже п’ятий раз повторюю, курка!

Джерело.

facebook