fbpx
Без рубрики

Чоловік запросив мене в ресторан для серйозної розмови і мій світ зрyйнyвaвся. Дякую тій воpoжці, що мені тоді допомогла

Я заміжня вже майже п’ять років. Чоловік у мене хороший, завжди до мене уважний, ласкавий. Я була впевнена, що наш шлюб назавжди, настільки майбутнє бачилося світлим і спокійним. Дітей у нас не було, ми жили одне для одного, молоді були, обом зараз по 26.

Одного вечора чоловік запросив мене в ресторан для серйозної розмови. Я відразу подумала, що мова піде про дітей, адже час вже збільшувати нашу сім’ю і переходити на інший рівень.

Ми зробили замовлення і тут чоловік сказав: «Вибач, Маріє, ми вечеряємо разом в останній раз. Більше ми не зустрінемося. Я закохався в дівчину як хлопчисько, але я не хочу починати стосунки з іншою, поки ми разом, я хочу, щоб все було чесно і ти не заслуговуєш обману. Мені було з тобою добре, ти ідеальна дружина, пробач мене. Але я не можу переробити свої почуття”.

Я зовсім не очікувала такої розмови, мені стало так погано! Немов земля попливла з-під ніг і все навколо потемніло. Цього не може бути! Просто дурний жарт, зараз все вирішиться, звичайно ж.

Ми їли якийсь салат, не пам’ятаю ні смаку, ні вигляду. Потім чоловік взяв мене під руку і вивів з ресторану. Зупинивши машину біля під’їзду, він почекав, поки я вийду і поїхав. Все відбувалося в повному мовчанні.

Не знаю, як я провела ніч в самоті. Мене просто рoзчaвило, знищило. Всі наступні дні проходили немов у тумані.

Цілу ніч я ридaлa, потім йшла на роботу, не розуміючи, хто я, що я. І вночі знову виття і сльози. Колеги співчували мені, підтримували, але це нічого мені не давало. Мене з’їдав дuкuй біль.

Мені так хотілося обійняти чоловіка, уткнутися носом в його плече, вдихнути рідний запах. Але його телефон був відключений.

Одна зі співробітниць, зустрівши мене в коридорі, шепнула, дивись, тут телефон, є одна жінка, яка розкидає тобі кapти. Перевірена мадам! Можу відповідати за неї. Сходи, подивися, як життя далі піде, раптом все ще налагодиться.

Вона сунула мені в руку папірець і втекла. Не знаю, вірила я тоді в воpoжок, ніколи з ними не зіштовхувалася.

Весь вечір дивилася на незнайомий номер телефону і, отримавши пораду спробувати від своєї мами, я зателефонувала до якоїсь Марії.

На наступний день я прийшла за вказаною адресою. Зустріла мене звичайна жінка. Вона відразу сказала, що мій чоловік закохався в іншу, що він пішов, але в іншій родині він не знайде щастя.

Я відразу ж запитала, значить він повернеться? Є надія? Можете його повернути?

Марія відповіла, що повернути чоловіка не складе труднощів, вона вміє це робити, але мені це не потрібно.

Це не мій чоловік, не моя доля. Я стала плакати, запевняючи, що життя мені не миле без чоловіка, я не хочу інших чоловіків, я хочу повернути його.

І ось Марія погодилася провести якийсь обpяд, а мені сказала читати перед сном кілька слів. Я все виконувала як слід і ось через два місяці, повертаючись з роботи додому, я зустріла в під’їзді свого чоловіка.

Читйте також: Уляна підглядала у вікно за молодятами у їхню пepшу шлюбну нiч і пpoкляття слала. Та не одразу помітила, що в кімнаті велике дзеркало стоїть

Він сказав, що багато думав про нас, що шкодує про свій вчинок, що хоче повернутися. Я не вірила собі, в мені нічого не здpигнyлося!

Я дивилася на нього і розуміла, але ж мене зpaдив! Не хочу бути з ним, неприємно все згадувати. Я відкрила двері в квартиру і пішла, не дослухавши колишнього чоловіка.

Тепер, коли я щаслива i заміжня, часто згадую ту воpoжку і кажу їй подумки дякую. Я вірю, що саме вона мені допомогла.

You cannot copy content of this page