Чоловік зробив такий подарунок, що від образи і сліз не могла оговтатись. А потім ще й коханку засвітив

Подружні обов’язки чоловік в сімейному житті моєї подруги виконувалися дуже рідко і зовсім неякісно. Лєнка плакала, намагалася розмовляти з чоловіком, купувала нову бiлизну, але толку ніякого – мужик був холодний.

Однак на наступний день після найбільш відчайдушного скандалу він приніс їй величезний червоний вiбpaтoр і вручив з підлим смішком, сказавши: «Сподіваюся, ти тепер залишиш мене в спокої!»

Незабаром розвідка донесла, що у мужика є коханка, на неї всі сили і йдуть. Подруга моя, коли про це дізналася, була у нестямі від досади. Весь світ ніби перевернувся з ніг на голову. Ледве-ледве дочекалася чоловіка з роботи, щоб влаштувати скандал.

Зрадник вислухав її з байдужою холодністю і відповів: «Це добре, що ти тепер все знаєш. Вибирай тепер, що робити – жити, як і жила в теплі і турботі, або ж поневірятися по орендованих квартирах і працювати де-небудь прибиральницею за копійки».

Подруга подумала і зрозуміла, що перспективи її чекають не найприємніші, а у неї все-таки діти. Довелося залишитися і відчувати себе в ролі прислуги, а це було найбільшим приниженням в її житті.

На щастя, через якийсь час, вона взяла себе в руки і пішла на курси з манікюру. Вивчившись, почала приймати перших клієнток – подруг. Плату не брала навіть за матеріал, головне було набити руку. Потім знову пішла на курси, навчилася новим фішкам, розширивши спектр своїх послуг.

Читайте також: Аня бачила його раз в житті і потім наpoдила. Тільки випадок допоміг зустрітись батьку і доньці

Минув деякий час, перш ніж у Оленки вийшло стати хорошим майстром, до якого приходили за рекомендацією. І ось, нарешті, вона зуміла зібрати достатньо грошей, щоб здійснити свою мету, до якої вона йшла впевненими кроками.

Одного вечора чоловік повернувся з роботи. Квартира була порожньою: речі дружини і дітей всі зникли. Лєнка змогла накопичити достатньо, щоб орендувати квартиру, і була впевнена, що тепер зможе за допомогою свого ремесла прогодувати сім’ю.

Ні записки, ні адреси – нічого такого кинутий чоловік не знайшов. Зате посеред кімнати стояв той самий червоний.