Чому не збуваються мрії і як це виправити: 7 ваших помилок

Всесвіт дуже багатий, у нього вистачить благ для кожного з нас. Що зробити, щоб ваші бажання виконувалися? Запам’ятайте – мрії виконуються у того, хто готовий впустити їх в своє життя. Щоб мрії збувалися потрібно бути готовим до їх здійснення. Перевірте себе – чи готові ви, щоб ваша мрія здійснилася?

У кожного з нас є мрії, у кожного вони різні, кого-то збуваються, і ми думаємо – ось щасливчик. Хтось чекає багато років, а мрія так і залишається недосяжною. Виявляється, у Всесвіті є свої правила, за якими він здійснює бажання людей і секрет цей простий. Мрії здійснюються у того, хто готовий їх прийняти. Пам’ятайте відому приказку: “Бійтеся своїх мрій, вони іноді збуваються”.

Перевірте себе, а чи готові ви до здійснення своєї мрії.

Ви готові, якщо:

1. Ви вірите в те, що все можливо. Ви загадали бажання і з легким серцем чекаєте його здійснення, не підключаючи логіку і думки, на кшталт «Це неможливо, тому, що»

2. Ви не проявляєте нетерпіння і негативу, не нервуєте і не квапите Всесвіт подати вам все на блюдечку негайно. Не повторюєте про себе без кінця “ну коли ж, коли”. Ви розумієте, що всьому є свій час і не відчуваєте з цього приводу негативних емоцій. Запам’ятайте, що ми отримуємо бажане саме тоді, коли перестаємо зациклюватися на цьому. Згадайте бажання і відпустіть його в Космос.

3. Ви не ставите перепони і не прописуєте строгі сценарії, звідки саме має до вас звалитися благо, ви надаєте Всесвіту свободу вибору – це його справа, яким саме чином він здійснить вашу мрію. А у Всесвіті варіантів маса.

4. Не сидите склавши руки, дієте, робите все, щоб наблизити свою мрію. Пам’ятаєте? Під лежачий камінь вода не тече.

5. Готові прийняти виконання своєї мрії вже зараз, в цю хвилину, а не колись «потім». Потім поїду до Франції, потім куплю автомобіль, потім буду жити у власній квартирі, потім буду працювати на цікавій роботі, потім запишуся в тренажерний зал і схудну і т.д.

Читайте також: Місячне затемнення і кpивaвий Місяць в липні: чого слід остерігатись кожному зі знаків Зодіаку

6. З радістю, впевненістю, великим бажанням і задоволенням передчуваєте виконання своєї мрії, подумки «проживаєте» себе в уявленні ваших бажань. Не відчуваєте страх – хочу, щоб збулося, але боюся, а раптом щось піде не так, я ж не гідна, мало досвіду, не впораюся, не встигну, не зможу.

7. Не боїтеся вийти із зони комфорту. Найчастіше виконання заповітної мрії супроводжується виходом зі звичних обставин, способу життя, нехай і обридливого, але звичної «зони комфорту». Ну в цьому випадку потрібно вибирати – або залишитися в старому болоті і плакати про нездійснених мріяти, або йти вперед, докладати зусиль, ламати звичні стереотипи і досягати нових вершин. Вихід із зони комфорту – це прогрес і розвиток.

Подумайте, що гальмує виконання ваших бажань, і дійте!

Джерело.