fbpx

Чому розумним людям складніше знайти другу половинку. І ось чому

Розумні люди схильні до глибокого аналізу відносин

Люди з високим рівнем інтелекту більш завбачливі, ніж інші. А передбачливість сама по собі є умінням аналізувати ситуацію, зіставляти її з досвідом минулого і робити експертну оцінку варіантів подальшого розвитку подій.

У романтичних стосунках такі особистості швидко йдуть від свого партнера при найменшому натяку на появу проблем. Якщо вважати досвід кращим серед вчителів, то у своїх рішеннях найрозумніші люди покладаються тільки на нього.

Читайте також: Маленькі секрети для вирощування смачних помідорів

Однак в питаннях кохання це може зіграти з вами підступний жарт. Всі відносини в чомусь схожі, але те, що зруйнувало одні відносини, необов’язково зруйнує і інші, але люди, які звикли керуватися тільки досвідом, при перших же труднощах відразу спалюють всі мости.

Розумні люди надмірно обережні

Ще один наслідок сліпого слідування минулому досвіду. Річ у тому, що розумні люди надмірно обережні. Їм складно відкритися своєму партнерові через спроби їхнього розуму проаналізувати ситуацію і зіставити її з попередніми разами, коли вони відкривались кому-небудь, а потім їм розбивали серце.

Тому іншим людям здається, що багато особистостей з високим рівнем IQ холодні. А ніхто не хоче, щоб його партнер володів цією якістю.

Розумні люди часто самі вибирають самотність

Високоінтелектуальні особистості ретельно аналізують все, що пов’язано з романтичними відносинами. Отже, вони розуміють, що краще бути одному, ніж опинитися в парі з певним партнером.

Ось воно — раціональне і зважене рішення. По суті, виходить, що більшість розумних людей свідомо вибирають свою самотність, а не виявляються самотніми волею долі.

You cannot copy content of this page