fbpx

“Чорнуха і заказуха. Сюжет ТСН – це помста Олегу, а подробиці з особистого життя – брехня”: Захищати честь артист буде у суді

10 січня у вечірньому випуску ТСН вийшов сюжет про Олега Винника. Оскільки артист не говорить про особисте життя і своїх коханих жінок, журналісти каналу “1 + 1” вирішили самі розкрити таємниці співака, і поїхали на його батьківщину – в село Червоний Кут Черкаської області.

У сюжеті йдеться і про дружину Олега Винника, якою нібито є його бек-вокалістка зі сценічним ім’ям Таюне, але поза сценою односельці знають її як Таїсію Сватко, і про його маму Ганну Яківну, і про те, що пісня Ніно присвячена однокласниці Ніни Печериці, до якої у нього були почуття.

У сюжеті також говориться, що Винник не допомагає мамі і сестрі, приїжджає не частіше ніж раз на рік і навіть не залишається ночувати, а онука (сина Олега) вони майже не бачать, тому що він живе за кордоном. А деякі односельці зізналися, що продюсер Винника заборонив їм розповідати про Олега і відмовилися що-небудь коментувати.

Продюсер артиста Олександр Горбенко назвав сюжет журналістів “1 + 1” наклепом.

– Хто сфабрикував “заказуху” на Олега Винника? Звернуся до керівництва телеканалу “1 + 1” і редакторам ТСН, – написав в “Фейсбук” Горбенко. – Дивно писати цей пост, але так чи інакше висловити свою позицію і позицію артиста вважаю за необхідне.

В сюжеті ТСН ви цілеспрямовано, безцеремонно влізли в особисте життя артиста, образили його честь і гідність, тому мені доведеться розставити крапки над “і”.

Почну з того, що будь-якого роду конфлікти, непорозуміння, у взаєминах з “1 + 1” відсутні, не вашими молитвами і стараннями працюємо і розвиваємося, в фінансових, сімейних, дружніх відносинах не складаємося. Коли випускаються подібні – відверто замовні – сюжети, необхідно розібратися в причинах.

Якби ваші журналісти були більш доброзичливими, мали іншу мотивацію і редакційне завдання, вони б знали, що напередодні нового року мама Олега перенесла черговий iнсyльт і 20 днів перебувала в рeaнімації, з причини того, що невідома особа бродила уздовж воріт і випрошувала номер телефону артиста. Після чого Олег неодноразово в інтерв’ю просив пресу і шанувальників утриматися від візитів і подібних проявів цікавості і любові до артиста.

28 грудня Олег приїхав відвідати і привітати з наступаючими святами маму і рідних, виїхав 29-го до Києва для підготовки до фінального прямого ефіру “Х-фактор” (пройшов 30 грудня). В цей же день, в знак подяки, в кімнату відпочинку пацієнтів районної лікарні м. Жашків був доставлений і встановлений великий LCD телевізор. Це було за тиждень до вашого візиту, і ви смієте стверджувати, що Олег не буває на батьківщині і не приїжджає до родичів.

До питання про благодійність. Ми не ведемо “Список добрих справ”, не беремо участі в гучних благодійних аукціонах і заходах. З артистом щорічно обговорюється бюджет благодійного фонду, в штаті є людина, яка займається адресною допомогою, допомагаємо людям в міру своїх можливостей, але ніде і ніколи не будемо кричати про це. Мої слова вам підтвердять десятки людей з окопів, медустанов, православних і громадських організацій.

5 січня, коли ваша знімальна бригада з мікрофонами і камерами повисла на паркані рідної домівки Олега, я виїхав з Києва в напрямку села, а з сусіднього міста виїхали хлопці з охоронної фірми і вашим співробітникам міцно пощастило, що до нашого приїзду їх прогнав директор місцевої агрофірми.

Я проїхав скрізь, де ви наслідили, жодна пристойна людина не погодилася відповідати на ваші запитання, але відрядження і два знімальні дні виправдати потрібно, тому зліпили сюжет з того що було. Навіть історію пісні “Ніно” за вуха притягли. Сто раз Олег в інтерв’ю детально все розповідав. Приїжджайте в офіс, я ще раз, спеціально для вас перекажу. Налякали дівчину в магазині, самі все придумали і самі повірили. Сенсацію з марення зліпили.

Але це все лірика. Спростуванням неправдивої інформації, поширеної за допомогою програми ТСН телеканалу “1 + 1”, захистом честі і гідності громадянина України Олега Винника займуться юристи.

І, власне, про причини, які, в моєму розумінні, спонукали “Плюси” на цей пасквіль і відверту “чорнуху”. Протягом 2017 року артист, з різних причин, відповів відмовою на численні пропозиції брати участь в проектах телеканалу “1 + 1”, зокрема “Танці з зірками”. Дивлячись на рейтинги програм і проектів, у яких брав участь артист, складно не погодитися, що Олег Винник є найбільш рейтинговою персоною на телебаченні України. Будь-який прояв і інфопривід з його ім’ям викликає величезний інтерес з боку глядачів і високі рейтинги. Ревнощі!?

Читайте також: У мережі несподівано показали двійника Олега Винника і він теж співак (фото, відео)

Ви глибоко помиляєтеся, якщо думаєте, що такими методами і діями ви “заженете” артиста на проекти вашого телеканалу. Олег Винник по телефону озвучив мені свою позицію: “Ми припиняємо співпрацю з телеканалом” 1 + 1 “і всіма проектами, які транслюються на даному каналі. Чоловіки не танцюють!

А ось і сам скандальний сюжет:

https://www.youtube.com/watch?v=IHvjuHlyWZ4

Джерело.

You cannot copy content of this page